"Навбаҳор" - "Сурхон" учрашуви мухлислар учун бепул бўлади Янгиликлар
"Навбаҳор" - "Сурхон" учрашуви мухлислар учун бепул бўлади
"Навбаҳор" матбуот хизматининг маълум қилишича, "Сурхон"га қарши кечадиган Ўзбекистон Кубоги чорак финал ўйинига кириш бепул.
"Юртимизда Ватанимиз мустақиллигининг 32 йиллик тантаналари кенг нишонланаётган шу кунларда Наманган вилояти ҳокими, вилоят футбол ассоциацияси президенти Шавкат Шокиржанович Абдураззоқовнинг ташаббуси билан “Навбаҳор” жамоасининг кўп минг сонли мухлисларининг фидойиликларига ҳурмат тариқасида, қолаверса, Ватанимиз истиқлолининг 32 йиллигига  совға сифатида 3 сентябрь куни бўлиб ўтадиган Ўзбекистон Coca Cola кубогининг чорак финалидан ўрин олган “Навбаҳор” – “Сурхон”  учрашувига кириш БЕПУЛ қилиб белгиланди.
Бу ҳам, албатта, футбол мухлислари аудиториясини кенгайтириш, стадионга томошабинларни жалб қилиш йўлида амалга оширилаётган кенг кўламли ишларнинг узвий давомидир.
Шу муносабат билан, мухлисларга 3 сентябрь кунги учрашувда Наманган шаҳар, Давлатобод туманидаги “Марказий” ўйингоҳига бепул ташриф буюриб, стадиондаги CIP сектордан ташқари, бошқа барча секторларга жойлашишлари мумкинлигини маълум қиламиз.
Стадионга ташриф буюрувчилардан жамоат тартиби ва мухлислик маданиятига қатъий риоя қилишлари, хусусан, ҳуқуқ-тартибот органлари ходимлари, атрофдаги бошқа томошабинлар ва футбол учрашуви расмийларига нисбатан ҳурмат сақлашлари лозимлигини эслатиб ўтамиз.
Ушбу футбол байрамига бевосита гувоҳ бўлишни истаган барча миллионлар ўйини ихлосмандларини “Марказий” стадионига чорлаймиз!
Зеро, фидойилиги ва жонкуярлиги бўйича мамлакатимизда алоҳида ўринга эга бўлган “Навбаҳор” мухлислари севимли жамоамизни одатдагидек, юқори савияда қўллаб-қувватлаб, байрамона муҳит ҳосил қилишларига асло шубҳа йўқ" - дейилади "Навбаҳор" матбуот хизмати баёнотида.