UZ

Сўнгги янгиликлар

00:54Агуэро бўлажак АПЛ ғолибини тахмин қилди  1 00:25Испаниялик футболчи юрак хуружига учраган мухлис сабабли ўйинни тўхтатишни сўрагани учун майдондан четлатилди  0 00:19Месси тарихда голлар ва ассистлар бўйича пента-трикка эришган биринчи футболчига айланди  1 00:06БАА Про лигаси. Эркинов 68 дақиқа ўйнаган баҳсда "Ал Ваҳда" ғалаба қозонди  0 00:00ЕЧЛ. ПСЖ — "Боруссия Дортмунд" (онлайн ҳисоб)  19 23:48"Ланс" ҳимоячиси ўғрилик қурбони бўлди  2 23:31БМТ 25 майни Бутунжаҳон футбол куни деб эълон қилди  3 23:14Мбаппе Усэйн Болтни пойгага чорлади  0 22:52Миржалол Қосимов: "Клубда ҳеч ким абадий эмас, мен ҳам қачондир кетаман"  6 22:27Рўзиқул Бердиев: "Таблодаги ҳисоб 4:1 кўринишига келганидан сўнг хотиржамликка берилдик"  10 22:02Нидерландия клуби футболчилари жамоасини қутқариш учун маошларидан воз кечишди  6 21:47Расман: "Бавария" футболчиси "Реал"га қарши ўйинни ўтказиб юборади  1 21:25Веско Стешевич: "Гол, албатта, бир томоннинг маҳорати ва иккинчи томоннинг хатоси эвазига юзага келади"  7 21:10Суперлига. ОКМК — "Насаф" 3:4. Highlights  1 21:00Суперлига. ОКМК ва "Насаф" ўртасидаги ўйинда 7 та гол урилди, "аждарлар" пешқадамлар сафига қўшилишди  68

“Бунёдкор” и “Металлург” сыграли спарринг двумя составами Янгиликлар

“Бунёдкор” и “Металлург” сыграли спарринг двумя составами

В среду, 15 января, на поле футбольной школы нашего клуба в контрольном матче встретились “Бунёдкор” и “Металлург”.

По взаимной договоренности соперники сыграли двумя составами и каждый тайм длился 40 минут.

Первый поединок завершился в пользу гостей. На 30-минуте Суннатилла Мамадалиев поразил ворота Муроджона Зухурова. На 65-минуте поединка Шахзодбек Нурматов воспользовался тем, что наш вратарь вышел далеко вперед и забил второй гол своей команды. Под занавес матча после подачи с углового в исполнении находящегося на просмотре туркменского футболиста Арслонмурода Омонова сократил разницу в счете Александр Пищур.

“БУНЁДКОР” - “МЕТАЛЛУРГ” 1:2 (0:1)
Голы:
Суннатилла Мамадалиев 30 (0:1), Шахзодбек Нурматов 65 (0:2), Александр Пищур 71 (1:2)
“Бунёдкор”: Муроджон Зухуров (Павел Бугало 41), Хайрулла Каримов, Бобур Акбаров, Акмал Шорахмедов, Сахоб Жураев, Жавлон Иброхимов, Забихилло Уринбоев, Алишер Шогуломов, Арслонмурод Омонов, Вохид Шодиев, Александр Пищур.
Игра вторых составах также изобиловала острыми моментами. Преимуществом владели “ласточки”. Однако счет открыли бекабадцы. После удара Миртуры Акбарова с 27 метров мяч коснувшись рук Акбара Тураева попал в сетку наших ворот. На 70-минуте поединка хозяева сравняли счет. После передачи Рустама Аъзамова мяч обработал Алибобо Рахматуллаев и создал момент для опытного Анвара Бердиева, который реализовал свой шанс.

“БУНЁДКОР” - “МЕТАЛЛУРГ” 1:1