19:54ПСЖ Энрике билан шартномани узайтирадими?  0 19:24Футзал. Ўртоқлик ўйини. Ўзбекистон — Бразилия 0:0 (матнли трансляция)  4 19:05Футзал. Янги Зеландия терма жамоаси Андижонга етиб келди  2 18:38"Ал Ҳилол" форварди Неймар қачон сафга қайтади?  4 18:15ЖЧ-2026 саралаши. Ўзбекистон МТЖ Қирғиз Республикасига қарши ўйин учун Бишкекка етиб борди  11 18:10"Ал Батеҳ" — "Ал Жазира". Ғаниев ва Фекир асосий таркибда  1 18:01"Ливерпуль" ван Дейкнинг келажаги бўйича қарор қабул қилди  0 17:28"Арсенал" ўз футболчиси учун "Реал"дан қанча пул сўраётгани маълум  2 16:58"Манчестер Юнайтед" 95 млн еврога олган ўйинчисини 40 млн фунтга сотишга тайёр  0 16:34Футзал. Испания терма жамоаси Андижонга етиб келди  2 16:01Маттейс де Лигт: "МЮга ўтганимдан хурсандман. АПЛ мухлислари Бундеслиганикидан кўпроқ"  5 15:29"Ювентус" вингери Туркияга йўл олиши мумкин  0 14:28"Бавария" Нойер" бўйича қарор қабул қилди  5 13:52"Атлетик" афсонаси Икер Муньяин янги клуби билан шартнома имзолади  2 13:20Про лига. 19-тур учрашувларида ишлайдиган расмийлар  0

Стерлинг: надеюсь, что буду долгие годы играть с Рашфордом в сборной Англии Янгиликлар

Стерлинг: надеюсь, что буду долгие годы играть с Рашфордом в сборной Англии

Полузащитник «Манчестер Сити» и сборной Англии Рахим Стерлинг оценил дебют нападающего Маркуса Рашфорда за «львов».

18-летний футболист забил на третьей минуте домашнего товарищеского матча с Австралией (2:1).

«Рашфорд — великолепный завершитель атак, который здорово отыграл свой дебютный матч за сборную. Надеюсь, что он в сборной надолго. Я очень надеюсь, что буду играть с ним за сборную долгие годы.

Возможно, наше взаимопонимание на поле далеко от идеала, это всё-таки первый матч, но у нас есть время для совершенствования», — приводит слова Стерлинга Goal.

В минувшем розыгрыше АПЛ Рашфорд провёл 11 матчей (все — с первых минут), в которых забил пять мячей (все — с игры) и отдал две голевые передачи.