Венгрия U-18 — Ўзбекистон U-18 2:1
Будаэрш, "Будаэрш Вароси" стадиони
Голлар: Доман Гагайор 15, Бенедек Баркоци 42' – Мурод Комилов пенальти 47'
Ўзбекистон: 12.Умарбек Рустамов, 5.Муҳаммадали Зоҳидов, 6.Равшан Ҳайруллаев, 8.Шаҳзод Имомов, 9.Саидумархон Саиднуруллаев (10.Алишер Мўминов, 46), 11.Мурод Комилов, 13.Рўзимбой Файзуллаев (23.Абубакир Режаббоев, 40), 16.Абдуғофур Ҳайдаров (20.Искандар Солиев, 70), 17.Зайниддин Ҳамробоев (c) (7.Абдуазим Ортиқов, 46), 18.Наримонжон Аҳмаджонов, 19.Нурлан Ибраимов
Захира: 21.Самандар Муратбаев, 4.Абдуллоҳ Омоналиев, 15.Мейирбек Тежабалиев
Венгрия: 12.Георго Банфалви, 2.Сонгор Коковаи, 4.Левенте Алмасси (с), 5.Залан Атрок, 7.Кевин Короди, 9.Бенедек Баркоци, 10.Милан Клауз, 11.Доман Гагайор, 14.Ботонд Себе, 17.Сомбор Борос
Захира: 1. Марк Гетван, , 3. Гегелий Коцсис, 8.Залан Хорват, 13.Балинт Ференци, 15.Ласло Винглер, 16.Цаболцс Дусинзски, 18.Болдишар Раб, 19.Эрик Беренйи, 20.Золтан Пести, 21.Винсе Фекете
ОгоҳлантиришМуҳаммадали Зоҳидов (56)
ЧетлатишАбубакир Режаббоев (63)
САҲИФАНИ ЯНГИЛАШ
Солиштириш учун, ушбу ўйингоҳда ҳаракатланадиган клубнинг биздаги муқобили Биринчи лига (яъни, учинчи даражали) жамоасига тўғри келади.
Эслатиб ўтамиз, жамоалар ўртасидаги биринчи учрашувда жанговар дуранг қайд этилганди.