Эшитдик-да! Ўзбекистон U-20 терма жамоасининг Хитойга йўл оладиган таркиби аниқ Янгиликлар
Эшитдик-да! Ўзбекистон U-20 терма жамоасининг Хитойга йўл оладиган таркиби аниқ
Ўзбекистон U-20 терма жамоаси халқаро мусобақада қатнашади.
Фарҳод Нишоноқ қўл остидаги терма жамоа Хитойдаги халқаро турнирда иштирок этади. Вакилларимиз мусобақада Корея Республикаси (4 июнь), Хитой (7 июнь) ва Вьетнам (10 июнь) термаларига қарши майдонга чиқади.
Championat.asia сайти маълумотларига кўра, Ўзбекистон U-20 терма жамоаси Хитойга қуйидаги таркиб билан йўл олади:
Муҳаммадюсуф Собиров ("Сўғдиёна"), Самандар Муратбаев ("Олимпик-MobiUz"), Азизбек Тўлқинбеков, Амирбек Саидов, Наримонжон Аҳмаджонов (барчаси – "Бунёдкор"), Равшан Хайруллаев ("Бухоро"), Озодбек Ўктамов ("Навбаҳор"), Муҳаммаджон Валиев ("Насаф"), Беҳруз Жуматов ("Олимпик"), Муроджон Комилов, Муҳаммадали Зоҳидов, Асқаржон Қудратов, Мейирбек Режабалиев, Рустамбек Фомин, Далер Тухсанов, Ғиёсжон Ризакулов, Муҳаммадали Реимов, Озодбек Қурбонов (барчаси – "Олимпик-MobiUz"), Нурлан Ибраимов, Дилшод Абдуллаев, Саидумархон Саиднуруллаев (барчаси – "Пахтакор"), Абдуғафур Ҳайдаров ("Сурхон"), Асилбек Жумаев ("Сурхон").