21:05Париж-2024. Ўзбекистон - Миср 0:1 (матнли трансляция)  256 20:53Париж-2024. Испания терма жамоаси биринчи бўлиб плей-оффга чиқди  5 20:22"Манчестер Юнайтед" испаниялик футболчига қизиқмоқда  1 19:56"Барселона" Уильямс учун кутилганидан 4 млн. евро кўп пул тўлаши керак  2 19:22ФИФА Аргентинанинг эътирозига жавоб берди  4 18:52Ҳусниддин Ғофуров - "Қўқон-1912" футболчиси  3 18:24Биринчи даврада "Бунёдкор"да ўйнаган футболчи Босния ва Герцеговина клубига ўтди  1 18:00Ўзбекистон ўйнайдиган "Божуар" стадиони баҳсга тайёр  7 17:50Доминикан Рес. - Испания. Асосий таркиблар эълон қилинди  17 17:13Магуайр: "МЮни яна муваффақиятли қилиш вақти келди"  4 17:03Эндрик таништирув маросимига 43 минг мухлис келди  1 16:36Эндрик таништирув маросимида йиғлаб юборди ва "Реал" эмблемасини ўпди  7 15:59МЮ футболчиси ўтирган машинага маст ҳайдовчи урилди  2 15:18Ўзбекистон олимпия терма жамоасида Йўлдошев ўрнига бошқа футболчи қайдномага киритилди  20 14:56"Барселона" энди шортларга ҳам реклама ёпиштиради  2

Дубль Кейна помог сборной Англии крупно обыграть команду Мальты Янгиликлар

Дубль Кейна помог сборной Англии крупно обыграть команду Мальты

В матче 7-го тура группы F европейской квалификации чемпионата мира — 2018 сборная Англии в гостях со счётом 4:0 разгромила команду Мальты.

На 53-й минуте Гарри Кейн открыл счет, за пять минут до конца основного времени встречи отличился Райан Бертранд, а в компенсированное время забили Дэнни Уэлбек и Кейн, оформивший дубль.

В другом матче этой группы сборная Словакии дома обыграла команду Словении со счётом 1:0. Единственный мяч на 81-й минуте забил Адам Немец.

Наконец, сборная Шотландии на выезде со счётом 3:0 разгромила команду Литвы. Голы забили Стюарт Армстронг, Эндрю Робертсон и Джеймс Макартур.