UZ

Сўнгги янгиликлар

02:10U-21 Европа чемпионати. Ярим финалчилар ёҳуд Токио Олимпиадасига йўлланмани қўлга киритганлар маълум бўлди  3 01:55"Мальорка" олти йиллик танаффусдан сўнг ЛаЛигага қайтишини қандай нишонлади?  0 01:25ПСЖ Сербия терма жамоаси футболчисининг трансферини деярли нақд қилди  1 00:55Ж.Корея чемпионатида даҳшатли «comeback» қайд этилди  10 00:20Лондон клублари "Милан" ярим ҳимоячисига кўз тиккан  0 23:55Месси деярли барча кўрсаткичлар бўйича етакчи   10 23:30Мане ЕЧЛ титулини қайси мусобақанинг ғолиблигига алмаштирмоқчилигини айтди  7 23:00Африка Миллатлар Кубоги-2019. Жазоир Кениядан, Кот-дʼИвуар эса ЖАРдан устун келди  2 22:35Аёллар ўртасидаги ЖЧ-2019. Чорак финалчиларнинг тенг ярми маълум бўлди ва уларнинг орасида Бразилия йўқ  2 22:27Спортчилар ижтимоий тармоқларда  3 22:15КОНКАКАФ-2019 Олтин Кубоги. Куба учта турда 17та гол ўтказиб юборди  0 21:55ЦСКА бош мураббийи Чаловни топ-5 чемпионатига қўйиб юборишга қарши эмас  0 21:35Симон Миньоленинг "Ливерпуль"даги тақдирига ойдинлик киритилди  0 21:15Линделёф: "МЮ футболчилари ўзаро тушуниб ўйнашни йўлга қўйишлари муҳим"  1 21:06“Зирабулоқ” клубига техник мағлубият ёзилди  9

Отборочный раунд ОИ-2020. Определился состав женской олимпийской сборной Узбекистана на участие в турнире Янгиликлар

Отборочный раунд ОИ-2020. Определился состав женской олимпийской сборной Узбекистана на участие в турнире

Как известно, с 1 по 9 апреля в Ташкенте состоятся отборочные матчи группы «B» Олимпийских игр в Токио-2020.

В этой группе будут соревноваться сборные Узбекистана, Вьетнама, Иордании и Гонконга.

Главный тренер нашей команды Бахром Норсафаров объявил имена игроков, которые примут участие в предстоящем соревновании. 

Стоит отметить, что сегодня наша команда проведет тренировку на поле №7 стадиона "Миллий" и начнется он в 16:30. 


Вратари:

Лайло Тилалова - "Севинч"
Мафтуна Джонимкулова - "Севинч"
Гуландон Байматова - "Металлург-W"


Защитники:

Солиха Хуснутдинова - "Бунёдкор-W"
Дильноза Бектемирова - "Бунёдкор-W"
Мафтуна Шоимова - "Севинч"
Танзиля Зарбиева - "Севинч"
Феруза Бобоходжаева - "Севинч"
Угилой Кучкарова - "Севинч"
Лайло Шодиева - "Севинч"


Полузащитники:

Саида Галимова - "Бунёдкор-W"
Умида Зоирова - "Бунёдкор-W"
Рушания Сафина - "Севинч"
Малика Бурханова - "Севинч"
Дильдора Назимова - "Металлург-W"
Камила Зарипова - АГМК-W


Нападающие:

Людмила Карачик - "Бунёдкор-W"
Махлиё Сарикова - "Бунёдкор-W"
Нилуфар Кудратова - "Севинч"
Диёра Хабибуллаева - "Согдиана-W"

***

Календарь игр группы "В".

3 апреля:

Вьетнам – Узбекистан (стадион "Локомотив")
Иордания – Гонконг (стадион ТИИЖТ)

---

6 апреля:

Узбекистан – Иордания (стадион "Локомотив")
Гонконг – Вьетнам (стадион ТИИЖТ)

---

9 апреля:

Вьетнам – Иордания (стадион ТИИЖТ)
Гонконг – Узбекистан (стадион "Локомотив")

Отборочные матчи будут проходить на стадионах "Локомотив" и ТИИЖТ. Сборная Узбекистана все свои игры проведёт на "Локомотиве". И параллельно будет играть другая пара на стадионе Ташкентского института инженеров железнодорожного транспорта. Все матчи будут начинаться в одно время -  в 15:00 по Ташкенту.

Рейтинг:    

Фикрлар

championat.asia
< сўнгги янгиликларни кўриш
������.�������

CA ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг