UZ

Сўнгги янгиликлар

00:00Копа Америка-2019. Парагвай – Қатар баҳсига старт берилди (онлайн натижа)  9 23:40Мбаппенинг ПСЖ билан алоқалари нега ёмонлашгани маълум бўлди  4 23:20Копа Америка-2019. Парагвай ҳамда Қатар баҳсининг бошланғич таркиблари эълон қилинди  18 23:05Евро U-21 тарихидаги энг яхши футболчилардан иборат рамзий терма жамоа тузиб чиқилди  10 22:45Шота Арвеладзе: "Ҳақли тарзда зафар қучдик"  37 22:35"Ливерпуль" Туркия терма жамоаси футболчиси билан қизиқмоқда  3 22:22Olamsport: Тошкентдаги бокс оқшоми жанглари натижалари, шарҳловчи Шоҳжаҳон ва бошқа хабарлар  0 22:15ПСЖ раҳбари: "Бошқа чидаб тура олмайман"  24 21:50Суперлига. "Пахтакор" Муҳсин Муҳаммадиевнинг дебютида "Бухоро"ни 5:0 ҳисобида мағлуб этди  375 21:48Копа Америка-2019. Қатар мусобақага тайёр  8 21:40Сарри фақатгина Моуриньодан ортда қолди  5 21:33"Андижон" - "Металлург" 1:1. Барча голларни томоша қилинг  4 21:25Ўз дарвозасига мотоциклда қайтган дарвозабон  4 21:25Суперлига. "Навбаҳор" Олмалиқда сўнгги дақиқаларда ғалабани қўлдан чиқарди  136 21:24Андрей Шипилов: Қайд этилган натижа адолатли бўлди  4

Календарь игр первого круга Суперлиги-2019 Янгиликлар

Календарь игр первого круга Суперлиги-2019

Профессиональная футбольная лига Узбекистана опубликовал календарь первой части Суперлиги-2019.

В составлении календаря были учтены дни ФИФА, матчи Лиги Чемпионов Азии и праздничные дни. Встречи стартового тура Суперлиги пройдут с 8 по 10 марта.

Следует отметить, стадион "Соглом авлод" в городе Андижане не готов принимать матчи Суперлиги и поэтому игра 1-тура между "Андижаном" и "Кызылкумом" пройдет в Навоий. Аналогичная ситуация и в Намангане, а также в Коканде. В связи с этим, место проведения встречи "Навбахор" - "Коканд-1912" будет объявлено позже.  


1-тур
8 марта, пятница

17:00 КЫЗЫЛКУМ — АНДИЖАН
19:00 ПАХТАКОР — ЛОКОМОТИВ
9 марта, суббота
16:00 ДИНАМО — НАСАФ
18:00 АГМК — БУХАРА
10 марта, воскресенье
14:00 СУРХОН — МЕТАЛЛУРГ
16:00 НАВБАХОР — КОКАНД-1912
18:00 СОГДИАНА — БУНЁДКОР

2-тур
29 марта, пятница

МЕТАЛЛУРГ — БУХАРА
КЫЗЫЛКУМ — АГМК
30 марта, суббота
СУРХОН — ДИНАМО
ЛОКОМОТИВ — НАВБАҲОР
31 марта, воскресенье
КОКАНД-1912 — АНДИЖАН
БУНЁДКОР — ПАХТАКОР
НАСАФ — СОГДИАНА
 
3-тур
5 апреля, пятница

АНДИЖАН — ЛОКОМОТИВ
ПАХТАКОР — НАСАФ
6 апреля, суббота
НАВБАХОР — БУНЁДКОР
ДИНАМО — МЕТАЛЛУРГ
7 апреля, воскресенье 
БУХАРА — КЫЗЫЛКУМ
АГМК — КОКАНД-1912
СОГДИАНА — СУРХОН
 
4-тур
12 апреля, пятница

МЕТАЛЛУРГ — КЫЗЫЛКУМ
НАСАФ — НАВБАХОР
13 апреля, суббота
БУНЁДКОР — АНДИЖАН
ДИНАМО — СОГДИАНА
14 апреля, воскресенье 
ЛОКОМОТИВ — АГМК
КОКАНД-1912 — БУХАРА
СУРХОН — ПАХТАКОР
 
5-тур
18 апреля, четверг

БУХАРА — ЛОКОМОТИВ
ПАХТАКОР — ДИНАМО
19 апреля, пятница
КЫЗЫЛКУМ — КОКАНД-1912
20 апреля, суббота
АНДИЖАН — НАСАФ
АГМК — БУНЁДКОР
21 апреля, воскресенье
СОГДИАНА — МЕТАЛЛУРГ
НАВБАХОР — СУРХОН
 
6-тур
26 апреля, пятница

ДИНАМО — НАВБАҲОР
НАСАФ — АГМК
БУНЁДКОР — БУХОРО
27 апрель, суббота
ЛОКОМОТИВ — КЫЗЫЛКУМ
СОГДИАНА — ПАХТАКОР
МЕТАЛЛУРГ — КОКАНД-1912
СУРХОН — АНДИЖАН
 
7-тур
3 мая, пятница

КОКАНД-1912 — ЛОКОМОТИВ
ПАХТАКОР — МЕТАЛЛУРГ
4 мая, суббота
НАВБАХОР — СОГДИАНА
БУХАРА — НАСАФ
5 мая, воскресенье
АНДИЖАН — ДИНАМО
АГМК — СУРХОН
КЫЗЫЛКУМ — БУНЁДКОР
 
8-тур
10 мая, пятница

СОГДИАНА — АНДИЖАН
НАСАФ — КЫЗЫЛКУМ
11 мая, суббота
ДИНАМО — АГМК
ПАХТАКОР — НАВБАХОР
12 мая, воскресенье
БУНЁДКОР — КОКАНД-1912
МЕТАЛЛУРГ — ЛОКОМОТИВ
СУРХОН — БУХАРА

9-тур
16 мая, четверг

АНДИЖАН — ПАХТАКОР
17 май, пятница
ЛОКОМОТИВ — БУНЁДКОР
18 мая, суббота
КЫЗЫЛКУМ — СУРХОН
КОКАНД-1912 — НАСАФ
19 мая, воскресенье
НАВБАХОР — МЕТАЛЛУРГ
АГМК — СОГДИАНА
БУХАРА — ДИНАМО
 
10-тур
25 мая, суббота

СУРХОН — КОКАНД-1912
НАВБАХОР — АНДИЖАН
МЕТАЛЛУРГ — БУНЁДКОР
ДИНАМО — КЫЗЫЛКУМ
26 мая, воскресенье
НАСАФ — ЛОКОМОТИВ
СОГДИАНА — БУХАРА
ПАХТАКОР — АГМК
 
11-тур
14 июня, пятница

ЛОКОМОТИВ — СУРХОН
БУХАРА — ПАХТАКОР
15 июня, суббота
КЫЗЫЛКУМ — СОГДИАНА
КОКАНД-1912 — ДИНАМО
16 июня, воскресенье
АНДИЖАН — МЕТАЛЛУРГ
АГМК — НАВБАХОР
БУНЁДКОР — НАСАФ
 
12-тур
21 июня, пятница

ДИНАМО — ЛОКОМОТИВ
ПАХТАКОР — КЫЗЫЛКУМ
22 июня, суббота
СОГДИАНА — КОКАНД-1912
АНДИЖАН — АГМК
23 июня, воскресенье
МЕТАЛЛУРГ — НАСАФ
НАВБАХОР — БУХАРА
СУРХОН — БУНЁДКОР
 
13-тур
28 июня, пятница

БУНЁДКОР — ДИНАМО
КЫЗЫЛКУМ — НАВБАХОР
АГМК — МЕТАЛЛУРГ
29 июня, суббота
БУХАРА — АНДИЖАН
КОКАНД-1912 — ПАХТАКОР
НАСАФ — СУРХОН
ЛОКОМОТИВ — СОГДИАНА

Рейтинг:    

Фикрлар

championat.asia
< сўнгги янгиликларни кўриш
������.�������

CA ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг