Андреа Раноккия "Интер"га қайтади

Tolibjon Qosimov
25 май 2017, 11:14
Ўтган ҳафта Англия Премьер-лигаси якунланди.
Унга кўра, "Халл Сити" Чемпионшипга тушиб кетди. Бугун инглиз клуби расмий сайти жамоада ижарада ўйнаётган футболчилар сотиб олинмаслигини маълум қилди. Бундай ҳолатда марказий ҳимоячи Андреа Раноккия "Интер"га қайтади. Эслатиб ўтамиз, "Халл Сити" ҳимоячини 12 миллион еврога сотиб олиши мумкин эди.

Ўхшаш янгиликлар


Tolibjon QosimovМуаллиф
Манба: hullcitytigers.com

Сўнгги янгиликлар

Барча ›