Суҳроб Бердиев: "Жуда муҳим очколарни бой бердик" Янгиликлар
Суҳроб Бердиев: "Жуда муҳим очколарни бой бердик"
Олий лига 24-тур доирасида бўлиб ўтган “Қўқон-1912” – “Навбаҳор” жамоалари баҳсидан кейин қўқонликлар футболчиси Суҳроб Бердиев ўз фикрларини қуйидагича баён қилди.
- “Навбаҳор”га қарши баҳсда фақат ғалабани кўзлаб майдонга чиққан эдик. Афсуски ўз хатоларимиз эвазига кўзлаган мақсадга эриша олмадик. Бундан олдинги турларда Навоийда ва уйда “Металлург” билан кўрсатган ўйинимизни бугун кўрсата олмадик. Нима учун бундай бўлди ҳайронман, балки ҳаддан ташқари ғалаба қозонишга интилганимиз натижасида хатолар келиб чиқдими бир нима дея олмайман.
Жамоамизда ҳамма аҳил , барчамизни мақсадимиз турнир жадвалидаги мавқеимизни яхшилашга қаратилган. Кечаги ўйинда йўқотилган очколарни кейинги ўйинларимизда жойига қўйишга ҳаракат қиламиз. Ўйлайманки мавсум сўнггига қадар кўзланган мақсадимизга эришамиз, - деди Суҳроб Бердиев.