12:29Расман: "Комо" ироқлик иқтидор билан шартнома имзолади  0 12:04"Андижон" янги аъзоси Абинур Нуримбет: "Келажакда Қозоғистон миллий терма жамоаси либосида майдонга тушишни истайман"  2 11:39ПСЖ Франция терма жамоаси дарвозабонига қизиқмоқда  2 11:16Хаби Алонсо Арда Гюлерни "Байер"да кўрмоқчи  2 10:50Лапорта: «Барселона» катта трансферларни амалга оширишга тайёр»  3 10:16«Акрон» Шерзод Эсановни қанчага сотиб олгани маълум  7 09:50Жоау Феликс фаолиятини АПЛда давом эттиради  4 09:47Мўъжиза рўй бермади, аммо ҳали барчаси олдинда. Ўзбекистон – Испания ўйинидан хулосалар  17 09:21Александр Хомяков: «Ёзги йиғинни қандай ўтказганимизни иккинчи давра ўйинлари кўрсатиб беради»  3 08:48«Фулад» Ўткир Юсуповни қанчага сотиб олди?  25 08:20"Футбол бола тилидан" лойиҳаси давом этади. Меҳмонимиз - 12 ёшли Арслан Шакиров  0 07:55Мадрид «отмен». Артём Довбик фаолиятини Италияда давом эттиради  4 07:29Расман. "Бунёдкор" хорватиялик ҳужумчи билан шартнома тузди  3 00:49"Интер" Депайга таклиф юборди  4 00:22Дуглас Коста "Флуминенсе"ни тарк этди  4

Унаи Эмери: "Во втором тайме играли лучше "Атлетико" Янгиликлар

Унаи Эмери: "Во втором тайме играли лучше "Атлетико"

Главный тренер "Севильи" Унаи Эмери после поражения от "Атлетико" (1:3) в первом туре чемпионата Испании отметил, что его команда во втором тайме контролировала ход игры.
"Матч состоял из двух разных частей. В первой половине мы действовали хуже, чем "Атлетико", а после перерыва были лучше, – цитирует Эмери Football Espana. – В дебюте матча слишком часто теряли мяч. Хотели контролировать его, но постоянно случались потери, противник зарабатывал угловые и после одного из них счет открыл. Тогда моя команда отреагировала. На второй тайм вышли с задачей лучше работать с мячом, прибавили в агрессии, чтобы гости не могли контратаковать. И это нам удавалось. Чем больше мы контролировали игру, тем реальнее были шансы на победу, но нужен был второй гол. Все было в наших руках, однако после очередной потери мы пропустили. Необходимо это проанализировать и быстро восстановиться".