RU

Последние новости

00:47МЮ Мактоминейни АПЛнинг бошқа бир клубига сотмади  0 00:35Кьеза фаолиятини Англияда давом эттиришга яқин турибди  1 00:05"Динамо" Жаҳонгир Ўрозов ва Муҳаммадали Турсуновни ўз таркибига қўшиб олди  0 23:30Жоау Канселунинг кейинги манзили Саудия Арабистони бўладими?  0 22:55Ханс-Дитер Флик: "Ямалнинг оёғи ердан узилмаслиги керак"  1 22:15ОКМК назорат ўйинида "Олимпик"ни йирик ҳисобда мағлуб қилди  1 21:35Матс Хуммелс Еврокубокларда ўйнайдиган А Серия клубига ўтиши мумкин  0 20:54"Қизилқум" назорат ўйинида "Локомотив U21"га мағлуб бўлди  0 20:31Расман: Стадиондаги муаммо сабаб "Динамо" — "Навбаҳор" учрашуви қолдирилди  52 20:00Де Хеа фаолиятини А Cерияда давом эттирадими?  1 19:39Ана холос! "Рома" ва "Тоттенхэм" собиқ ҳужумчиси 11 йилдан сўнг фаолиятини тиклашга қарор қилди  4 19:13УEФА Суперкубоги ўйинини ким бошқариши маълум  0 18:49Погбанинг акаси Бельгиянинг учинчи лигасида ўйнайди  5 18:25"Бунёдкор" собиқ бош мураббийи Парижда ўғриликка учради  14 18:01"Шўртан" учта трансферни амалга оширди  3

ОАЭ. Команда Отабека Шукурова обыграла "Аль Джазиру" (+ФОТО) Новости

ОАЭ. Команда Отабека Шукурова обыграла "Аль Джазиру" (+ФОТО)

Прошли матчи 18-тура чемпионата ОАЭ.

ФК "Аль Шарджа" дома приняла "Аль Джазиру". На 5 и 9-минутах легионер хозяев Игор Коронада оформил дубль. Примечательно, что оба гола игрок забил с пенальти. На 13-минуте Халфан Мубарак сократил отставание своей команды.

На 29-минуте хозяева снова увеличили отрыв, отличился Мухаммад Саид - 3:1. В начале второй половины гости забили второй гол после удара Фариса Жумы — 3:2. Но на большее их не хватило и "Шарджа" празднует очередную важную победу.

Халфан Мубарак - 13', Фарис Джумаа - 53'

45'
90'
5'  Игор Коронадо
9'  Игор Коронадо
28'  Саиф Рашид
29'  Мохамед Саид
90'  Райан Мендес да Граса
90'  Саиф Рашид (Hamad Jasim)
3'  Ali Khaseif
13'  Халфан Мубарак
13'  Zayed Alameri
53'  Фарис Джумаа
53'  Халфан Мубарак
74'  Zayed Alameri (Mohamed Al Attas)
79'  Фарис Джумаа
86'  Себастьян Сиани

После 18-тура команда Отабека Шукурова с приличным отрывом лидирует в турнирной таблице чемпионата ОАЭ.