Startoval vtoroy krug CHempionata Uzbekistana
03 avg 2015 09:55
Yangiliklar
Startoval vtoroy krug CHempionata Uzbekistana
Sostoyalis shest matchey 16-tura CHempionata Uzbekistana.
16-tur. 2 avgusta (voskresene)
SHurtan (Guzar) – Neftchi (Fergana) - 4:1. 4924 zriteley.
Sudi: R. Irmatov (Tashkent) – 9.0, A. Rasulov (Tashkent) – 9.0, D. Saidov (Tashkent) -9.0, I. Xudaydatov (Tashkent) – 9
Inspektor: I. SHaripov (Buxara).
Predstavitel PFLUz: V. Letkin.
Goly: I. Taran (11, 70), Z. Palvanov (48), E. Boymatov (84) – SH. Xakimov (46)
Preduprejdeny: S. Berdyev (63) – SH. Pulatov (50).
Sogdiana (Djizak) – Kyzylkum (Navoi) - 4:1. 8153 zriteley.
Sudi: B. Namazov (Tashkent) – 8.2, A. Capenko (Tashkentskaya obl.) – 8.3, A. Kalinin (Karshi) – 8.1, B. YUlcharaev (Gulistan) – 9
Inspektor: D. Roman (Tashkent).
Predstavitel PFLUz: G. Rtveladze.
Goly: I. Ganiev (2), B. Kasymov (45+1), D. Xakimov (73), S. Xamidov (85) – B. Vaxobov (11).
Preduprejdeny: G. Djumaev (50), SH. Djuraev (59), G. Kvesieshvili (vse-Kyzylkum, 90).
Buxara (Buxara) – Bunedkor (Tashkent) - 1:2. 9701 zriteley.
Sudi: T. Tuxtasinov (Andijan) – 8.0, A. Maradjabov (Andijan) – 7.7, Z. Abduraxmanov (Andijan) - 8.5, D. Djalimov (Nukus) - 8.
Inspektor: R. Serazetdinov (Tashkent).
Predstavitel PFLUz: V. SHtern.
Goly: S. Georgiev (59) – E. SHomuradov (45+2), D. Xamdamov (70)
Preduprejdeny: A. Komilov (66), D. Ibragimov (71 – oba Bunedkor).
Kokand-1912 (Kokand) – Dinamo (Samarkand) – 3:1. 4499 zriteley.
Sudi: X. Ruziev (Tashkent) – 8.0, T. Gaynulin (Tashkent) – 8.7, S. SHoyusupov (Tashkent) – 8.8, D. Muxtarov (Tashkent) – 8
Inspektor: I. Mustafin (Tashkent).
Predstavitel PFLUz: A. Inoyatov.
Goly: N. Otakuziev (20, 81), S. Eminov (76) – D. SHarofutdinov (25).
Preduprejdeny: D. Kimsanov (67), B. Akramov (71) – O. Zakirov (31), D. Azimov (50), A. Xolmuradov (62).
Almalyk (Almalyk) – Paxtakor (Tashkent) – 1:2. 6870 zriteley.
Sudi: V. Agishev (Tashkent) – 7.3, M. Saidkasymov (Tashkent) – 8.3, O. Abduvasilov (Tashkent) -7.5, O. Tuychibaev (Tashkent) – 8.
Inspektor: A. Arutyunov (Tashkent).
Predstavitel PFLUz: N. Lutfulin.
Goly: E. Gogol (34 s penalti) – V. Kozak (19), K. Maxaradze (30, s penalti).
Preduprejdeny: S. Kutybaev (67), I. Inomov (87), A. SHogulyamov (90+2) – E. Krimec (33), A. Soliev (90).
Udalen: V. Fomichev (Almalyk, 26).
Andijan (Andijan) – Nasaf (Karshi) – 0:1. 9522 zritelya.
Sudi: V. Serazetdinov (Tashkent) – 8.5, A. Snetkov (Tashkentskaya obl.) – 8.6, V. Lushin (Gulistan) -8.6, I. Garmashov (Tashkent) - 8
Inspektor: S. Irmatov (Tashkent).
Predstavitel PFLUz: R. CHernikov.
Gol: A. Gevorkyan (9 s penalti).
Preduprejdeny: I. Boboxanov (75), I. Otaxanov (87) – SH. Muxamadiev (23).
SHurtan (Guzar) – Neftchi (Fergana) - 4:1. 4924 zriteley.
Sudi: R. Irmatov (Tashkent) – 9.0, A. Rasulov (Tashkent) – 9.0, D. Saidov (Tashkent) -9.0, I. Xudaydatov (Tashkent) – 9
Inspektor: I. SHaripov (Buxara).
Predstavitel PFLUz: V. Letkin.
Goly: I. Taran (11, 70), Z. Palvanov (48), E. Boymatov (84) – SH. Xakimov (46)
Preduprejdeny: S. Berdyev (63) – SH. Pulatov (50).
Sogdiana (Djizak) – Kyzylkum (Navoi) - 4:1. 8153 zriteley.
Sudi: B. Namazov (Tashkent) – 8.2, A. Capenko (Tashkentskaya obl.) – 8.3, A. Kalinin (Karshi) – 8.1, B. YUlcharaev (Gulistan) – 9
Inspektor: D. Roman (Tashkent).
Predstavitel PFLUz: G. Rtveladze.
Goly: I. Ganiev (2), B. Kasymov (45+1), D. Xakimov (73), S. Xamidov (85) – B. Vaxobov (11).
Preduprejdeny: G. Djumaev (50), SH. Djuraev (59), G. Kvesieshvili (vse-Kyzylkum, 90).
Buxara (Buxara) – Bunedkor (Tashkent) - 1:2. 9701 zriteley.
Sudi: T. Tuxtasinov (Andijan) – 8.0, A. Maradjabov (Andijan) – 7.7, Z. Abduraxmanov (Andijan) - 8.5, D. Djalimov (Nukus) - 8.
Inspektor: R. Serazetdinov (Tashkent).
Predstavitel PFLUz: V. SHtern.
Goly: S. Georgiev (59) – E. SHomuradov (45+2), D. Xamdamov (70)
Preduprejdeny: A. Komilov (66), D. Ibragimov (71 – oba Bunedkor).
Kokand-1912 (Kokand) – Dinamo (Samarkand) – 3:1. 4499 zriteley.
Sudi: X. Ruziev (Tashkent) – 8.0, T. Gaynulin (Tashkent) – 8.7, S. SHoyusupov (Tashkent) – 8.8, D. Muxtarov (Tashkent) – 8
Inspektor: I. Mustafin (Tashkent).
Predstavitel PFLUz: A. Inoyatov.
Goly: N. Otakuziev (20, 81), S. Eminov (76) – D. SHarofutdinov (25).
Preduprejdeny: D. Kimsanov (67), B. Akramov (71) – O. Zakirov (31), D. Azimov (50), A. Xolmuradov (62).
Almalyk (Almalyk) – Paxtakor (Tashkent) – 1:2. 6870 zriteley.
Sudi: V. Agishev (Tashkent) – 7.3, M. Saidkasymov (Tashkent) – 8.3, O. Abduvasilov (Tashkent) -7.5, O. Tuychibaev (Tashkent) – 8.
Inspektor: A. Arutyunov (Tashkent).
Predstavitel PFLUz: N. Lutfulin.
Goly: E. Gogol (34 s penalti) – V. Kozak (19), K. Maxaradze (30, s penalti).
Preduprejdeny: S. Kutybaev (67), I. Inomov (87), A. SHogulyamov (90+2) – E. Krimec (33), A. Soliev (90).
Udalen: V. Fomichev (Almalyk, 26).
Andijan (Andijan) – Nasaf (Karshi) – 0:1. 9522 zritelya.
Sudi: V. Serazetdinov (Tashkent) – 8.5, A. Snetkov (Tashkentskaya obl.) – 8.6, V. Lushin (Gulistan) -8.6, I. Garmashov (Tashkent) - 8
Inspektor: S. Irmatov (Tashkent).
Predstavitel PFLUz: R. CHernikov.
Gol: A. Gevorkyan (9 s penalti).
Preduprejdeny: I. Boboxanov (75), I. Otaxanov (87) – SH. Muxamadiev (23).
Fikrlar