UZ

Сўнгги янгиликлар

00:52Арсланмират Аманов: "Самарқанддан ижобий натижа билан қайтмоқчимиз  0 00:51"Манчестер Юнайтед" Обамеянг билан музокаралар бошлади  0 00:31Хуммельснинг "Боруссия"га қайтиши сабаби маълум бўлди  3 00:15Торрейра Италияга қайтмоқчи  0 23:55ПСЖ кетаётган Жижининг ўрнига бошқа Жижини олиб келмоқчи  0 23:42Обамеянг: "Болалигимда футболни ёмон кўриб қолгандим"  0 23:27УЕФА Неймар борасидаги қарорни эълон қилди  4 23:11Расман: "Манчестер Сити" ҳимоячиси билан шартномасини узайтирди  2 22:59Расман: "Милан" янги бош мураббийни таништирди  12 22:50Спортчилар ижтимоий тармоқларда  6 22:40Мата: "Олд Траффорд"ни уйим дейишга фахрланаман"  2 22:28Менди: "Футбол ўйнай олмаслигимни айтишганди"  0 22:00Копа Америкада нега мухлис кам?  8 21:43"Нефтчи" Ўзбекистон Кубогидаги энг йирик ғалабасини такрорлади  13 21:40Расман: Хуан Мата МЮ билан шартномасини узайтирди  1

Осиё ўйинлари. Бугун мусобақаларда иштирок этадиган спортчиларимиз рўйхати Янгиликлар

Осиё ўйинлари. Бугун мусобақаларда иштирок этадиган спортчиларимиз рўйхати

Индонезияда бўлиб ўтаётган Осиё ўйинларининг учинчи кунида юртимиз шарафини ҳимоя қиладиган спортчилар рўйхатини тақдим этамиз.

Индонезиянинг Жакарта ва Палембанг шаҳарларида бўлиб ўтаётган Осиё ўйинларининг учинчи кунида ўзбекистонлик спортчилар таэквондо, юнон-рум кураши, оғир атлетика, ушу, спорт гимнастикаси, академик эшкак эшиш, слаломда эшкак эшиш, теннис, сузиш каби спорт турлари бўйича баҳсларга киришадилар.

Бугун мусобақаларда иштирок этадиган спортчиларимиз рўйхати:

Таэквондо:
(саралаш ва финал)

+67кг: Светлана Осипова
-56кг: Чарос Қаюмова
+80кг: Дмитрий Шокин

Юнон-рум кураши:
(саралаш ва финал)

-60кг: Исломбек Баҳромов
-67кг: Елмурат Тасмурадов

Оғир атлетика:
(финал)


-62кг: Адҳамбек Эргашев

Ушу:

-60кг: Исломбек Ҳайдаров (чорак финал)
-65кг: Акмал Раҳимов (чорак финал)

Спорт гимнастикаси:
(эркин машқлар, саралаш)


Оксана Чусовитина
Сабина Туробова

Академик эшкак эшиш:
(яккалик, чорак финал):

Жасурбек Мавлонов

(жуфтлик, чорак финал):
Сардор Тўлқинхўжаев
Алишер Турдиев

(тўртталик LM4, чорак финал):
Исламбек Мамбетназаров
Шоҳжаҳон Нажмиев
Шеҳроз Ҳакимов
Зафар Усмонов

(тўртталик М4х, чорак финал):

Ўктамжон Давронов
Фаррух Астонов
Абдулло Муҳаммадиев
Шаҳбоз Абдужабборов

Слаломда эшкак эшиш:
(саралаш)


Абубакир Буканов
Алибек Темиргалиев

Теннис:

(эркаклар, жуфтлик, нимчорак финал):
Денис Истомин/Фаррух Дўстов - Хонг/Ли (Жанубий Корея)

(аёллар, яккалик, нимчорак финал):
Нигина Абдураимова - Налаи Хан (Мўғулистон)
Сабина Шарипова - Жанг Ли (Гонконг)

(микс, нимчорак финал):
Оқгул Омонмуродова/Санжар Файзиев - Кумкумл/Ративана (Таиланд)

Сузиш:

Юлдуз Қўчқарова (50 метр, эркин)
Алексей Тарасенко (50 метр, эркин)
Хуршид Турсунов (50 метр, эркин)
Владислав Мустафин (200 м, чалқанча)

Рейтинг: +4   

Фикрлар

championat.asia
< сўнгги янгиликларни кўриш
������.�������

CA ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг