UZ

Сўнгги янгиликлар

02:00Olamsport: Бектемирнинг ҳозирги ҳолати, Фазлиддин Ғoибназаровнинг жанги бекор қилинди ва бошқа хабарлар  1 01:50ЕВРО-2020. Бельгия учинчи ўйинда ҳам ғалаба қозонди ва 100%лик натижа билан кейинги босқичга чиқди  1 01:45Евро-2020. Дания Россияни йирик ҳисобда мағлуб этиб, нимчорак финалга йўл олди  38 01:31Терма жамоа кимларнинг қўлида ўйинчоқ бўлди?  29 00:56"Вадим Абрамов баҳона қилмасин!" — Д. Имомхўжаев  52 00:55Украина - Австрия баҳсининг энг яхши футболчиси маълум қилинди  0 00:55"Аталанта" етакчиси "Милан"га ўтиши мумкин  2 00:42U-20 Араб Кубоги. Мусобақа биз учун мағлубият билан бошланди  22 00:31Фаластин билан ўйинда футболчилар атайин ютқазишганми?  39 00:15"Бунёдкор"ни ким тубга тушириб юборди?  25 00:15Шимолий Македония - Нидерландия учрашуви "қаҳрамони" аниқланди  0 23:58Спортчилар ижтимоий тармоқларда (Father's Day)  1 23:57Диёр Имомхўжаев: "Хавотир Абрамов тайинланганда бошланганди"  46 23:33Бойқул Эшонқулов - "Оқ-тепа"га қарши баҳс ҳақида: "Иккинчи бўлимда яхшироқ ўйнадик"  0 23:27Бахтиёр Эргашев: "Оқ-тепа" нинг мақсади - кучли бешликка кириш"  2

Назначения на 22-й тур первого этапа Первенства Узбекистана Янгиликлар

Назначения на 22-й тур первого этапа Первенства Узбекистана

9-11 июля будут сыграны встречи заключительного тура первого этапа Первенства страны.

Зона «Запад»
22-й тур. 9 июля (вторник)

«Аланга» (Касан) – «Хорезм» (Ургенч)
Судьи: Р. Бобомурадов (Навои), Р. Самандаров (Навои), О. Джумаев (Навои)
Инспектор: Р. Каратаев (Ташкентская обл.).

«Сурхан» (Термез) – «Арал» (Нукус)
Судьи: З. Кодыров (Навои), А. Буров (Бухара), Ф. Хайруллаев (Бухара)
Инспектор: В. Валицкий (Ташкент).

«Шердор» (Самарканд) – «Регистан» (Самарканд)
Судьи: В. Цейтлин (Ташкент), С. Шоюсупов (Ташкент), Р. Лутфулин (Ташкент)
Инспектор: Ф. Абдуллаев (Ташкент).

«Заамин» (Заамин) – «Галлакор-Автомобильчи» (Галляарал)
Судьи: Р. Тошмухамедов (Нукус), Б. Канназаров (Нукус), А. Алимов (Ургенч)
Инспектор: О. Рубаков (Ташкент).

«Бухара-2» (Бухара) – «Зарафшан-ПФК» (Навои)
Судьи: А. Чориев (Термез), Ш. Камаров (Самарканд), С. Хакимов (Самарканд)
Инспектор: Р. Айтеков (Ташкент).

11 июля (четверг)
«Спартак» (Бухара) – «Машъал» (Мубарек)
Судьи: М. Исмаилов (Ташкент), Ш. Файзиев (Джизак), Ш. Каюмов (Джизак)
Инспектор: Б. Галеев (Ургенч).

Зона «Восток»
22-й тур. 9 июля (вторник)
«Локомотив-БФК» (Ташкент) – «Хотира-79» (Уйчи)
Судьи: Д. Пислегин (Ташкент), Х. Шодмонов (Бухара), А. Цапенко (Ташкентская обл.)
Инспектор: И. Мустафин (Ташкент).

«Пахтакор-2» (Ташкент) – «Андижан» (Андижан)
Судьи: Р. Копадзе (Фергана), М. Маджидов (Наманган), Р. Фозилов (Наманган)
Инспектор: Г. Каримов (Ташкент).

«Октепа» (Ташкент) – «Янгиер» (Янгиер)
Судьи: А. Рубаков (Ташкент), Ф. Хасанов (Наманган), А. Уринов (Фергана)
Инспектор: Р. Саидов (Ташкент).
 
«НБУ-Азия» (Ташкент) – «Истиклол» (Ташкент)
Судьи: О. Туйчибаев (Ташкент), Р. Гапуров (Наманган), Б. Рузиматов (Андижан)
Инспектор: С. Наджафалиев (Ташкент).

«Касансай» (Касансай) – «Коканд-1912» (Коканд)
Судьи: И. Гармашов (Ташкент), И. Абдулаков (Ташкентская обл.), Р. Махмудов (Ташкентская обл.)
Инспектор: А. Тамбовцев (Ташкент).

«Чуст-Пахтакор» (Чуст) – «Бунедкор-2» (Ташкент)
Судьи: М. Мухамедов (Ташкентская обл.), О. Юсупов (Андижан), А. Джураханов (Андижан)
Инспектор: Т. Тошмухамедов (Ташкентская обл.).

Рейтинг:    

Фикрлар

championat.asia
< сўнгги янгиликларни кўриш
Яндекс.Метрика