UZ

Сўнгги янгиликлар

07:00ЕЧЛ. "Краснодар" - "Севилья" 1:2  0 06:55ЕЧЛ. "Ренн" - "Челси" 1:2  0 03:00ЕЧЛ. Бретуэйт ва Холанддан дубль, ПСЖдан қийин ғалаба ва бошқа натижалар  6 02:55ЕЧЛ. "Манчестер Юнайтед" йирик ҳисобда ғалабага эришди  37 02:53Моратанинг сўнгги дақиқаларда урган голи "Ювентус"га ғалабани тақдим этди  12 02:50Месси иштирок этмаган баҳсда "Барселона" "Динамо" Киевни йирик ҳисобда мағлуб этди  9 00:52ЕЧЛ. "Челси" ва "Севилья" сўнгги дақиқада ғалабани илиб кетди  6 00:30Тевес Либертадорес кубогидан кейин фаолиятини якунлайди  0 00:07ЕЧЛ. ПСЖ, "Манчестер Юнайтед", "Ювентус", "Барселона" ва бошқа жамоаларнинг асосий таркиблари маълум!  12 23:54Матип: "Аталанта" - фақат ҳужум қиладиган камёб жамоа"  3 23:30Смоллинг жароҳат олган бўлиши мумкин  0 23:14Эриксенга яна бир топ-клубдан харидор бор  6 22:55Де Лигт: "Янги Бонуччи ёки Кьеллини бўлмоқчиман"  3 22:33Депай "Лион" билан шартномасини узайтирмоқчи эмас  0 22:28АГМК - "Андижон" учрашувидан ГАЛЕРЕЯ  0

Лига чемпионов. 3-й квалификационный раунд. Жеребьевка. «Зенит» сыграет с датским «Нордшелландом» Янгиликлар

Лига чемпионов. 3-й квалификационный раунд. Жеребьевка. «Зенит» сыграет с датским «Нордшелландом»

В швейцарском Ньоне состоялась жеребьевка третьего отборочного раунда Лиги чемпионов, в которой принял участие «Зенит».
Петербургский клуб, ставший по итогам прошлого сезона вице-чемпионом России и попавший в сеяную корзину группы Представителей лиг, сыграет с датским «Нордшелландом».

Харьковский «Металлист» встретится с греческим ПАОК.

Путь представителей лиг

Нордшелланд Дания – Зенит Россия
Грассхоппер Швейцария – Лион Франция
Зюлте-Варегем Бельгия – ПСВ Голландия
ПАОК Греция – Металлист Украина
Ред Булл Зальцбург Австрия – Фенербахче Турция

Путь чемпионов

Базель Швейцария – Дьор Венгрия/ Маккаби Тель-Авив Израиль

Слайго Роверс Ирландия/Мельде Норвегия – Нью Сэйнтс Уэльс)/Легия Польша

Слован  Словакия/Лудогорец Болгария – Ширак Армения/Партизан Сербия

Динамо Тбилиси Грузия/Стреймюр Фарерские острова – Стяуа Румыния/Вардар Македония

АПОЕЛ Кипр – Биркиркара Мальта/Марибор Словения

Селтик Шотландия/Клифтонвилл Северная Ирландия – Эльфсбор Швеция/Даугава Латвия

БАТЭ Беларусь/Шахтер Караганда Казахстан – Нефтчи Азербайджан/Скендербеу Албания

Аустрия Австрия – Экранас Латвия/Хафнарфьордур Исландия

ХИК Финляндия/Нымме Калью Эстония – Виктория Чехия/Железничар Босния и Герцеговина

Фола Люксембург/Динамо Загреб Хорватия – Шериф Молдавия/Сутьеска Черногория

Матчи третьего отборочного раунда запланированы на 30/31 июля и 6/7 августа.
Рейтинг:    

Фикрлар

championat.asia
< сўнгги янгиликларни кўриш
Яндекс.Метрика