Latest news

14:47Париж-2024. Ўзбекистон эртага Доминикан Республикасига қарши кўк либосда ўйнайди  12 14:29Эндрик "Реал" 9-рақамда тўп тепмоқчи. Мбаппе 10-рақамни олгач, у ниятига етишига ишонмоқда  1 14:03Пеп "Милан"га имконият бой берилгач: "Ман Сити" бугун яхшироқ ўйнади"  1 13:36Рожерио Микале: "Мисрликларнинг жанговар руҳи Ўзбекистонни мағлуб этишда ҳал қилувчи роль ўйнади"   23 13:14"Барселона" араблардан максимал равишда кўпроқ пул ишлаб олмоқчи  2 12:46"Севилья" "Интер" ярим ҳимоячисини сотиб олмоқчи  1 12:19Тадич ҳам Саудия Арабистонига кўчиб ўтадими? Унда "Ал Қодисия"дан таклиф бор  1 11:55Ўзбекистон футзал терма жамоаси Тошкентда йиғин бошламоқда — Даврон Чориев сафга қайтди   2 11:34МЮ ҳимоячиси "Вест Хэм"га ўтишга яқин турибди  3 11:09Доминикан Республикаси ОТЖ сардори Ўзбекистонга қарши ўйинни ўтказиб юборади  14 10:44Даврон Ҳошимов иккинчи даврани Суперлигада ўтказади  8 10:10«Сурхон» ўтган йилги легионерини ортга қайтарди  5 09:37«Барселона» «отмен»! Нико Уильямс келажаги борасида бир қарорга келди  7 09:05«Бухоро» «Андижон» футболчиси билан шартнома тузди  2 08:32Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси Япония билан жанговар дуранг ўйнади  7

Суперлига. “Кызылкум” сыграл вничью с “Нефтчи”, Геворкян не смог забить с пенальти News

Сегодня прошел матч 31-тура Суперлиги Узбекистана “Кызылкум” – “Нефтчи”.

На 68-минуте матча Андрей Сидоров головой отправил мяч в сетку ворот Черемисина - 0:1.

Спустя две минуты - на 70-минуте Алишер Саноев на штрафной площади соперника обыграл двух защитников и сильным ударом забил мяч в дальний угол ворот - 1:1.

На 90-минуте встречи было нарушение правил по отношению к Шерали Жураеву, после чего арбитр матча назначил 11-метровый удар в сторону ворот ферганцев. Геворкян исполнил штрафной удар, который был неточен.

23 ноября, пятница. 18:00
“Кызылкум” – “Нефтчи” 1:1