Latest news

14:48Эрон чемпионати. Остон Ўрунов индивидуал мукофотни қўлга киритди  0 14:31"Кальяри" — "Лечче". Таркиблар маълум  2 13:53Тухель итальян грандини бошқариши мумкин  1 13:16Винисиус "Реал"нинг муддатидан аввалги чемпионлигига икки сўз билан изоҳ берди  4 12:55Дориевнинг голи "Сўғдиёна"га Андижонда ғалабага келтирган ўйиндан ФОТОГАЛЕРЕЯ  5 12:17"Челси" А Сериядаги ҳужумчи учун 90 млн евро ва Лукакуни таклиф қилади?!  2 11:51"Барселона" президенти "Жирона" билан ўйиндаги мағлубиятдан сўнг даҳшатга тушди  9 11:24Месси фаолиятида илк бор битта ўйинда ассистлар сони бўйича пента-трик қайд этди!  25 10:51«Арсенал»нинг ёздаги асосий трансфер мақсади маълум. «Тўпчилар» футболчи учун 100 миллион беришга тайёр  4 10:23Хави кечаги мағлубиятдан сўнг нималар деди?  14 09:55«Реал Мадрид» афсонаси фаолиятини МЛСда давом эттириши мумкин  2 09:28Германия чемпионатининг рамзий жамоаси тузилди. Рўйхатда чемпионлардан нечта футболчи бор?  7 09:00«Барселона» Испания чемпионати якунига тўртта тур қолганида чемпионликни қўлга киритди  12 08:33Криштиану Роналду хет-трикдан сўнг ижтимоий тармоқда фикр қолдирди  19 08:07Суперлига. Бугун Наманган ва Тошкентда ўйинлар бор  12

Сборная Бразилии потеряла очки в матче с Венесуэлой. Судья по ходу встречи отменил три гола бразильцев News

Сборные Бразилии и Венесуэлы провели матч 2-тура группового этапа Кубка Америки.

Игра завершилась вничью со счетом 0:0.

В первом тайме судья не засчитал гол форварда бразильцев Роберто Фирмино. В середине второго тайма вновь был отменено взятие ворот сборной Венесуэлы, после просмотра системы VAR офсайд был зафиксирован у Габриэла Жезуса.

На 87-минуте в третий раз за матч был отменен гол сборной Бразилии, на этот раз после просмотра VAR не засчитали мяч Филиппе Коутинью.

Сборная Бразилии с четырьмя очками занимает в группе А первое место, опережая по дополнительным показателям команду Перу. Венесуэла набрала два очка и находится на третьей строчке.

Кубок Америки. 2-тур
Группа А
Бразилия — Венесуэла — 0:
0

Бразилия – Алиссон, Тиаго Силва, Дани Алвес, Маркиньос, Филипе Луис, Каземиро (Фернандиньо, 57), Артур, Ришарлисон (Габриэл Жезус, 46), Коутиньо, Нерес (Эвертон, 72), Фирмино.

Венесуэла –    Фариньес, Вильянуэва, Эрнандес, Росалес, Осорио, Морено, Мурильо, Эррера (Сотельдо, 66), Ринкон, Мачис (Фигера, 76), Рондон (Мартинес, 85).

Предупреждены: Мурильо (37), Каземиро (41), Фигера (90).

Referee: Julio Bascunan

45'
90'
41'  Casemiro
46'  Richarlison (Gabriel Jesus)
57'  Casemiro (Fernandinho)
72'  David Neres (Everton)
37'  Jhon Murillo
66'  Yangel Herrera (Yeferson Soteldo)
76'  Darwin Machis (Arquimedes Figuera)
85'  Jose Salomon Rondon (Josef Martinez)
90'  Arquimedes Figuera