“Нефтчи” – “Насаф”: Ўйин дастурномаси сотувга чиқади News
“Нефтчи” – “Насаф”: Ўйин дастурномаси сотувга чиқади
Хабарингиз бор, Ўзбекистон Кубогининг 1/8 босқичида Фарғонанинг “Нефтчи” ҳамда Қаршининг “Насаф” жамоалари ўзаро рақобат олиб боришади.
Албатта, Фарғонада ўйинга бўлган қизиқиш юқори. Баҳс аввалида мухлисларнинг учрашув борасидаги маълумотларини янада бойитиш мақсадида ўйин “програмкаси” яъни учрашув дастурномаси сотувга чиқарилади. Нархи, аътига 500 сўм.
Сиз мазкур дастурномада “Нефтчи” – “Насаф” ўйинида иштирок этиши мумкин бўлган футболчиларнинг тўлиқ таркиби, ўйинни бошқариб борадиган ҳакамлар гуруҳи, ўзаро ўйинлар статистикаси (превью), жамоаларга оид сўнгги янгиликлардан бохабар бўлишингиз мумкин. Шунингдек муқованинг сўнггида варағида “танийсизми?” рукни остида “Нефтчи” футболчиларининг фаолиятига оид маълумотлар ҳам тақдим этиб борилади.
Эслатиб ўтамиз, “Нефтчи” – “Насаф” ўйини 26 март куни Фарғона шаҳридаги “Истиқлол” стадионида бўлиб ўтади. Беллашув соат 17:00да старт олади.