Муҳсин Убайдуллаев: “Бекободда яхши жамоа шаклланган” Янгиликлар
Муҳсин Убайдуллаев: “Бекободда яхши жамоа шаклланган”
Олий лига 15-тур доирасидаги “Нефтчи” – “Металлург” баҳси аввалида фарғоналиклар вакили Муҳсин Убайдуллаев клуб матбуот хизматига интервью берди.
- Ҳақиқатдан ҳам бўлажак рақибимиз биринчи даврада яхши ўйин намойиш этиб, ижобий натижалар қайд этяпти. Бекободда яхши жамоа шаклланган. “Истиқлол” стадионида қизиқарли ўйин бўлиб ўтишини таҳмин қилиш мумкин. Албатта “Нефтчи” ўз мухлислари кўз ўнгида фақат ғалаба учун ўйнайди. Ҳозирги  замонавий футболда таниқли ўйинчиларга эга бўлган жамоалар эмас балки жамоа сифатида яхши шаклланган ва беллашувларга жиддий ёндошган жамоаларнинг имкониятлари кўпроқ бўлади, - деди Мухсин Убайдуллаев.
Эслатиб ўтамиз, “Нефтчи” ҳамда “Металуррг” жамоалари ўртасидаги ўйин 1 июль, жума куни Фарғона шаҳридаги “Истиқлол” стадионида бўлиб ўтади. Беллашув соат 19:00да старт олади.