RU

Последние новости

02:40Чехия кубоги финалидан кейин мухлислар можаро келтириб чиқарди  0 02:13"Манчестер Сити" Чемпионшип финалидан 20 млн фунт-стерлинг ишлаб олиши мумкин  0 01:56А Серия. "Кальяри" сўнгги дақиқада ўтказилган тўп эвазига "Фиорентина"га ютқазди, Шомуродов майдонга тушмади  11 01:29"Милан" янги мавсум учун мўлжалланган уй либосини тақдим этди  0 01:12Саудия Премьер-лигаси. "Ал Насср" сўнгги дақиқаларда мағлубиятдан қутулиб қолди  1 00:48Мбаппе Мадриддан уй сотиб олди ва Рамосга қўшни бўлди  0 00:31"Ал Ҳилол" "Милан" футболчиси учун 175 млн евро товон пули тўлашга тайёр  0 00:14Раньери фаолиятини якунламоқчи эмас, у терма жамоада ишламоқчи  2 23:57Умарали Раҳмоналиев: "'Рубин' келаси мавсум медаллар учун кураша олади"  3 23:20Левандовски: "Мбаппенинг "Реал"га келишидан қўрқмаймиз"  8 23:03Еврокубокларнинг 2027 йилгача бўлган финаллари ўтказиладиган шаҳарлар маълум  4 22:46Асрор Алиқулов: "Бундай майдонда жароҳат олиш даражаси юқори бўлади"  1 22:29Неъматилло Қуттибоев: "Бу ўйинда ғалаба қозонган жамоа жадвалда бир кунга бўлса ҳам биринчи ўринга кўтариларди"  0 22:12Футзал бўйича Олий лиганинг ғолиб ва совриндорларини тақдирлаш маросимидан ФОТОГАЛЕРЕЯ  4 21:55Фарҳод Нишонов: "Дўстлик"га ҳар томонлама ютқаздик"  1

«Гулистан» проиграл на выезде клубу «Насаф» Новости

«Гулистан» проиграл на выезде клубу «Насаф»

Каршинский клуб «Насаф» победил у себя на поле «Гулистан». С первых минут матча, было видно что «Насаф» сегодня вышел только ради победы. Но все таки в первом тайме игры команды хоть и создали несколько опасных моментов, но все таки не смогли забить друг-другу.

На 54-минуте второго тайма игрок хозяев поля Азамат Алланиёзов открыл счет - 1:0. На 78-минуте Артур Геворкян удвоил счет в матче в пользу «Насафа» - 2:0. Не прошло и двух минут, как Зохид Абдуллаев довел счет до 3:0. На 85-минуте, игрок гостей Сергей Рекун смог записать гол на свой счет - 3:1. Таким образом, баталия между этими клубами завершилась победой «Насафа».

«Насаф» (Карши) – «Гулистан» (Гулистан) 3:1 (0:0)
Судьи: Б. Намозов (Ташкент), Р. Фозилов (Наманган), Б. Бахромов (Ташкент), И. Иброхимов (Нукус).
Голы: Азамат Алланиёзов, 54 - 1:0. Артур Геворкян, 78 - 2:0. Зохид Абдуллаев, 80 - 3:0. Сергей Рекун, 85 - 3:1.
«Насаф»: 25. Элдорбек Суюнов, 4. Максуд Каримов, 5. Ботир Кораев, 15. Зохид Абдуллаев, 17. Артур Геворкян (с), 20. Эркин Бойдуллаев, 27. Илхом Юнусов, 28. Шухрат Мухаммадиев, 32. Хамза Каримов, 34. Фаррух Сайфиев, 41. Азамат Алланиязов (9. Илхом Шомуродов, 62).
Запасные: 1. Михаил Наумов, 3. Рахматилла Бердимуродов, 14. Лазиз Убайдуллаев, 33. Одил Хамробеков, 77. Сухроб Неъматов, 8. Самандар Шодмонов.
«Гулистан»: 24. Дониёржон Усмонов, 3. Акбар Саттаев, 7. Раббимжон Хасанов, 9. Хуршид Юлдашев (77. Сергей Рекун, 72), 18. Бобиржон Акбаров, 22. Тохиржон Шамшитдинов, 23. Сарваржон Жураев, 25. Элёр Жахонов (13. Нодирбек Тешабоев, 61), 26. Муйдин Мамазулумов, 27. Константин Боев (21. Миржалол Курбонов, 38), 28. Илёс Хайров.
Запасные: 1. Илхом Жуманов, 4. Жасурбек Отахонов, 10. Зафар Коракулов, 19. Рустам Кодиров.
Предупреждение: Шухрат Мухаммадиев 69,
Удаление: Тохир Шамшитдинов 33.
Инспектор: Д. Роман (Ташкент).