22:08U-23 Осиё кубоги. Ўзбекистон Саудия Арабистонига қарши ўйинолди машғулоти ўтказди  8 21:51U-23 Осиё кубоги. Мезбон Қатар Олимпиада йўлланмасидан маҳрум бўлди, Япония ярим финалда!  19 21:39Эрон футзал термаси бош мураббийи: "Ўзбекистонга қарши энг яхши ўйинимизни кўрсатишга ҳаракат қиламиз"  4 21:14Биласизми? Роналду кунига беш маҳал ухлайди  12 20:48U-16 Ривожланиш кубоги. Ўзбекистон Озарбайжонни мағлуб этди  1 20:20“Ордабаси” машғулотига номаълум шахслар ташриф буюриб, клубга ким хўжайин эканлигини кўрсатмоқчи бўлишди  5 20:01Карло Анчелотти Куртуа "Кадис"га қарши майдонга тушиши мумкинлигини тасдиқлади  2 19:39"Арсенал" кўрикка МЛСдан дарвозабонни таклиф қилди  0 19:17"Лейпциг" Хави Симонсни яна бир йил ўз сафида олиб қолмоқчи  0 18:54"Байер" ҳимоячиси "Бавария"га ўтиши мумкин  1 18:36Тиаго Силванинг кейинги жамоаси номи маълум бўлди  1 18:17Вирджил ван Дейк: "Эвертон"га қарши учрашувдагидек ўйин кўрсатсак, чемпион бўлолмаслигимиз аниқ"  6 17:55Анчелотти: "Барселона"да қолиш — Хави учун тўғри қарор"  16 17:36Энцо Фернандес учун мавсум якунланди  3 17:09Беллингем ва Родриго "Реал Сосьедад"га қарши ўйинни ўтказиб юборади  4

Сборная Бразилии потеряла очки в матче с Венесуэлой. Судья по ходу встречи отменил три гола бразильцев Новости

Сборные Бразилии и Венесуэлы провели матч 2-тура группового этапа Кубка Америки.

Игра завершилась вничью со счетом 0:0.

В первом тайме судья не засчитал гол форварда бразильцев Роберто Фирмино. В середине второго тайма вновь был отменено взятие ворот сборной Венесуэлы, после просмотра системы VAR офсайд был зафиксирован у Габриэла Жезуса.

На 87-минуте в третий раз за матч был отменен гол сборной Бразилии, на этот раз после просмотра VAR не засчитали мяч Филиппе Коутинью.

Сборная Бразилии с четырьмя очками занимает в группе А первое место, опережая по дополнительным показателям команду Перу. Венесуэла набрала два очка и находится на третьей строчке.

Кубок Америки. 2-тур
Группа А
Бразилия — Венесуэла — 0:
0

Бразилия – Алиссон, Тиаго Силва, Дани Алвес, Маркиньос, Филипе Луис, Каземиро (Фернандиньо, 57), Артур, Ришарлисон (Габриэл Жезус, 46), Коутиньо, Нерес (Эвертон, 72), Фирмино.

Венесуэла –    Фариньес, Вильянуэва, Эрнандес, Росалес, Осорио, Морено, Мурильо, Эррера (Сотельдо, 66), Ринкон, Мачис (Фигера, 76), Рондон (Мартинес, 85).

Предупреждены: Мурильо (37), Каземиро (41), Фигера (90).

Главный судья: Julio Bascunan

45'
90'
41'  Каземиро
46'  Ришарлисон (Габриэль Жезус)
57'  Каземиро (Фернандиньо)
72'  Давид Нерес (Эвертон)
37'  Хон Мурильо
66'  Янхель Эррера (Йеферсон Сотельдо)
76'  Дарвин Мачис (Аркимедес Фигера)
85'  Саломон Рондон (Хосеф Мартинес)
90'  Аркимедес Фигера