Daniya – Irlandiya va boshqa uchrashuvlar asosiy tarkiblari bilan tanishing!
20 noy 2018 00:05
Yangiliklar
Daniya – Irlandiya va boshqa uchrashuvlar asosiy tarkiblari bilan tanishing!
Quyidagi uchrashuvlar Toshkent vaqti bilan soat 00:45da boshlanadi.
Bolgariya – Sloveniya
"Bolgarska armiya"
Bolgariya – Petkov, Popov, Bojikov, Nedyalkov, Bodurov, Kostadinov, Slavchev, Dimitrov, Popov, Kostov, Delev.
Sloveniya –Belec, Mevlya, Struna, Blajich, Skubic, Dervishevich, Rotman, Ilichich, Verbich, Zayc, Bezyak.
Bulgaria Galin Ivanov - 68' |
UEFA Nations League C Grp. 3 . 6-tur 19/11/2018, 23:45 1
:
1
Tugadi
|
Slovenia Miha Zajc - 75' |
Stadion: Vasil Levski, 3092 tomoshabin
Daniya – Irlandiya
"NRGi Park"
Daniya – Rennov, Yorgensen, Ankersen, Knudsen, Belland, SHene, Eriksen, Xeyberg, Yorgensen, Breytueyt, Poulsen.
Irlandiya –Rendolf, Koulmen, Stivens, Kio, Kristi, O`Doda, Xendrik, Daffi, Breydi, Long, O`Brayen.
Denmark |
UEFA Nations League B Grp. 4 . 6-tur 19/11/2018, 23:45 0
:
0
Tugadi
|
Ireland |
Stadion: Ceres Park, 11130 tomoshabin
Bosh hakam: Aliyar Aghayev
CHexiya – Slovakiya
"Sinot-Tip Arena"
CHexiya – Vaclik, CHelyustka, Novak, Kaderjabek, Kalas, Dochkal, Souchek, Pavelka, Yankto, SHik, Vydra.
Slovakiya –Dubravka, SHkrtel, Gancko, Pekarik, SHkrinyar, Gamshik, Gregush, Rusnak, Bero, Stox, Zrelyak.
Czechia Patrik Schick - 32' |
UEFA Nations League B Grp. 1 . 6-tur 19/11/2018, 23:45 0
:
1
Tugadi
|
Slovakia |
Stadion: Eden Arena, 16623 tomoshabin
Bosh hakam: Alejandro Hernandez
Lixtenshteyn – Armaniston
"Raynpark SHtadion"
Lixtenshteyn – Byuxel, Rexshtayner, Xofer, Geppel, Mayer, Salanovich, Zele, Xasler, Polverino, Byuxel, Kvintans.
Armaniston –Avagyan, Aroyan, Dagbashyan, Ambarcumyan, Xachaturov, Mxitaryan, Ovsepyan, Kazaryan, Movsisyan, Grigoryan, Adamyan.
Liechtenstein Marcel Buechel - 44', Nicolas Hasler - 47' |
UEFA Nations League D Grp. 4 . 6-tur 19/11/2018, 23:45 2
:
2
Tugadi
|
Armenia Sargis Adamyan - 9', Aleksandr Karapetyan - 85' |
Stadion: Rheinpark Stadion, 1166 tomoshabin
Makedoniya – Gibraltar
"Filipp II"
Makedoniya – Dimitrievski, Musliu, Ristevski, Beytulai, Bardi, Trichkovski, Elmaz, Alioski, Nikolov, Traykovski, Nestorovski.
Gibraltar –Keyfer, CHipolina, Mueli, Olivero, Ennesli, Uoker, De Barr, Bardon, Ernandes, Sardjent, Kassiaro.
North Macedonia Enis Bardhi - 27', Ilija Nestorovski - 67', Ilija Nestorovski - 80', Aleksandar Trajkovski - 90' |
UEFA Nations League D Grp. 4 . 6-tur 19/11/2018, 23:45 0
:
4
Tugadi
|
Gibraltar |
Stadion: Philip II Arena, Skopje, 2152 tomoshabin
Fikrlar