UZ

Сўнгги янгиликлар

03:42Кавани "ПСЖ" билан шартномасини 2020 йилга қадар узайтирди  0 03:34“Депортиво” – “Реал”. Варан майдонга тушиши мумкин  4 03:25Германия кубоги. “Айнтрахт” илк финалчига айланди  0 03:15Испания чемпионати. “Атлетико” кутилмаганда ўз майдонида ютқазиб қўйди ва бошқа натижалар  1 03:03Азар АПЛда 15-голини киритди  1 02:55Кака МЛСда энг кўп ҳақ тўланадиган футболчи, Швайнштайгер 7-поғонада  2 02:42АПЛ. “Челси” ғалаба қозонди ва пешқадамликни давом эттирмоқда  2 02:29“Аякс” стадиони Йохан Кройфф номи билан аталади  1 02:17Хави: “Деле Алли Гвардиола ўйин услубига мос келади”  0 00:00"Оқ-тепа". Мавсумни ғалаба билан бошладик  5 23:00Криштиану Роналдунинг бизнес-империяси  20 22:51"Истиқлол" - "Ал Аҳли" 1:1 ёхуд "Локомотив"да гуруҳдан чиқиш учун имконият бор  31 22:43Мессига нисбатан қўполлик ишлатган Рамос битта ўйинга четлатилди  46 22:26ВИДЕО. "Локомотив" - "Ал Таавон" 4:4  3 22:18ФОТОГАЛЕРЕЯ. "Локомотив" - "Ал Таавон" 4:4  9

30 сен 14:27
Янгиликлар

Назначения на 11-й тур второго этапа Первенства Узбекистана

3-4 октября состоятся матчи 11-го тура второго этапа Первенства Узбекистана, назначения на которые получили следующие арбитры и инспекторы.

11-й тур. 3 октября (четверг)

«Хорезм» (Ургенч) – «Истиклол» (Ташкент)

Судьи: Э. Турсунов (Бухара), А. Буров (Бухара), Б. Канназаров (Нукус)

Инспектор: И. Шарипов (Бухара).

«Арал» (Нукус) – «НБУ-Азия» (Ташкент)

Судьи: Н. Мешков (Самарканд), Т. Галеев (Ургенч), Х. Атамуратов (Ургенч)

Инспектор: Э. Мусаев (Самарканд).

«Зарафшан-ПФК» (Навои) – «Андижан» (Андижан)

Судьи: В. Агишев (Ташкент), Б. Кодыров (Бухара), Т. Кулдашев (Бухара)

Инспектор: Ф. Абдуллаев (Ташкент).

«Регистан» (Самарканд) – «Коканд-1912» (Коканд)

Судьи: И. Худайдатов (Ташкент), Ш. Файзиев (Джизак), Ш. Каюмов (Джизак)

Инспектор: Д. Роман (Ташкент).

«Спартак» (Бухара) – «Касансай» (Касансай)

Судьи: В. Наджафалиев (Ташкент), А. Сидоров (Ташкент), С. Каримов (Ташкент)

Инспектор: А. Клепиков (Ташкент).

«Машъал» (Мубарек)  - «Чуст-Пахтакор» (Чуст)

Судьи: В. Серазетдинов (Ташкент), Р. Шаяхметов (Ташкент), В. Лушин (Гулистан)

Инспектор: Г. Каримов (Ташкент).

4 октября (пятница)

«Шердор» (Самарканд) – «Пахтакор-2» (Ташкент)

Судьи: И. Ибрагимов (Нукус), З. Абдурахманов (Андижан), Х. Зулунов (Андижан)

Инспектор: Р. Саидов (Ташкент).

«Аланга» (Касан) – «Октепа» (Ташкент)

Судьи: А. Эргашев (Ташкент), Ш. Камаров (Самарканд), С. Хакимов (Самарканд)

Инспектор: А. Хотамов (Ташкент).

Рейтинг:    

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Энг яхшилар

"Эл-Классико"гача... "Эл-Классико"гача...
Бугун "Сантьяго Бернабеу"да "Реал" ҳамда...  222
ОЧЛ. "Локомотив" - "Ал Таавон" учрашувида саккизта гол урилди ОЧЛ. "Локомотив" - "Ал Таавон" учрашувида саккизта гол урилди
Осиё чемпионлар лигаси 5-туридан ўрин олган "Локомотив" -...  173
"Бунёдкор" Осиё чемпионлар лигасида ниҳоят ғалаба қозонди "Бунёдкор" Осиё чемпионлар лигасида ниҳоят ғалаба қозонди
Осиё чемпионлар лигасининг 5-туридан ўрин олган "Бунёдкор"...  69
������.�������

Выберите страну:

Mamlakatni tanlang:

Выберите язык новостей:

Yangiliklar tilini tanlang: