UZ

Болалар ўртасидаги "Наврўз Кубоги"-2019 иштирокчилари ва тақвими Янгиликлар

Болалар ўртасидаги "Наврўз Кубоги"-2019 иштирокчилари ва тақвими

Ҳар йил анъанавий тарзда ташкил этиб келинадиган болалар ва ўсмирлар ўртасидаги мусобақаларимизнинг сифати ошиб бораяпти.

2018 йилда бўлиб ўтган "Chacha Navruz Cup" ва "Chacha Mustaqillik Kubogi" мусобақасини ҳали ҳам болакайлар эслаб юрибдилар!

Бу сафарги "Наврўз Кубоги" 22-26 март кунлари, Тошкент шаҳар футбол федерацияси, "Odil Junior" ва "Бунёдкор" футбол клублари билан ҳамкорликда ташкил қилинади!

Унда 2006, 2007, 2008 ва 2009 йилларда таваллуд топган жамоалар бош соврин учун баҳс олиб борадилар!

Бу сафарги мусобақанинг бош ҳомийси "Dolce Italia" ширин музқаймоқлари!

Мусобақа тақвими билан танишинг!

 2008 йиллар.

“А”  гуруҳи: “Odil Junior”, “Бунёдкор-Б”, СШИ, “Навбаҳор”.

“Б”  гуруҳи:  “Спартак”, “Odil Junior-Б”, “Бунёдкор”, “Қўқон-1912”.

1-тур. 22 март.

9:00. “Спартак” - “Odil Junior-Б”

9:00. “Бунёдкор” – “Қўқон-1912”

10:00. “Odil Junior”  - СШИ

10:00. “Навбаҳор” – “Бунёдкор”


2-тур. 23 март.

9:00.  “Бунёдкор-Б”- СШИ

9:00. “Навбаҳор” – “Odil Junior” 

10:00. “Спартак” - “Қўқон-1912”

10:00. “Бунёдкор” – “Odil Junior-Б” 


3-тур. 24 март.

9:00. “Спартак” – “Бунёдкор”

9:00. “Odil Junior-Б” – “Қўқон-1912”

10:00. “Навбаҳор” – СШИ

10:00. “Odil Junior” – “Бунёдкор-Б”


½ финал. 25 март.

10:00. “А-1” – “В-2”

10:00. “А-2” – “В-1”


26 март.

10:00. 3-ўрин учун

11:00. Финал.



2009 йиллар.

“А”  гуруҳи: “Odil Junior”, “Трактор”, Локомотив, “Спартак”.

“Б”  гуруҳи:  “Шердор”, “Пахтакор”, “Бунёдкор”, “Чиғатой”.


1-тур. 22 март.

11:00. “Odil Junior” – “Трактор”

11:00.  “Локомотив” – “Спартак”

12:00. “Шердор” – “Пахтакор”

12:00. “Чиғатой” – “Бунёдкор”


2-тур. 23 март.

11:00. “Odil Junior” – “Локомотив”

11:00.  “Трактор” – “Спартак”

12:00. “Бунёдкор” – “Шердор”

12:00. “Пахтакор” – “Чиғатой”


3-тур. 24 март.

11:00.  “Odil Junior” – “Спартак”

11:00.  “Локомотив” – “Трактор”

12:00. “Бунёдкор” – “Пахтакор”

12:00. “Шердор” – “Чиғатой”


½ финал. 25 март.

11:00. “А-1” – “В-2”

11:00. “А-2” – “В-1”


26 март.

11:00. 3-ўрин учун

12:00. Финал.



2007 йиллар.

“А”  гуруҳи: “Odil Junior”, “Eden Sport”, “Қўқон-1912”, “Локомотив”.

“Б”  гуруҳи:  “Спартак-К”, Самарқанд, “Бунёдкор”, СШИ.


1-тур. 22 март.

13:00. “Odil Junior” – “Қўқон-1912”

13:00.  “Локомотив” – “Эден Спорт”

14:00. “Спартак-К” – “Самарқанд”

14:00. “Бунёдкор” – СШИ


2-тур. 23 март.

13:00.  “Odil Junior” – “Локомотив”

13:00.  “Эден Спорт” – “Қўқон-1912”

14:00. СШИ – “Спартак-К”

14:00. “Бунёдкор” – Самарқанд


3-тур. 24 март.

13:00.  “Odil Junior” – “Эден Спорт”

13:00.  “Қўқон-1912” – “Локомотив”

14:00. “Бунёдкор” – “Спартак”

14:00. СШИ – Самарқанд


½ финал. 25 март.

12:00. “А-1” – “В-2”

12:00. “А-2” – “В-1”


26 март.

12:00. 3-ўрин учун

13:00. Финал.


2006 йиллар.

“А”  гуруҳи: “Odil Junior”, “Пахтакор”, СШИ, “Локомотив”.

“Б”  гуруҳи:  “Спартак”, БЎСМ-16, “Бунёдкор”, “Металлург”.

1-тур. 22 март.

15:00.  “Odil Junior” – СШИ

16:00.  “Локомотив” – “Пахтакор”

17:00. “Спартак” – БЎСМ-16

18:00. “Бунёдкор” – “Металлург”


2-тур. 23 март.

15:00. “Odil Junior” – “Пахтакор”

16:00.  “Локомотив” – СШИ

17:00. “Бунёдкор” – БЎСМ-16

18:00. “Спартак” – “Металлур”


3-тур. 24 март.

15:00. “Бунёдкор” – “Спартак”

16:00. “Металлург” – БЎСМ-16

17:00. “Odil Junior” – “Локомотив”

18:00. “Пахтакор” – СШИ


½ финал. 25 март.

14:00. “А-1” – “В-2”

15:00. “А-2” – “В-1”


26 март.

14:30. 3-ўрин учун

15:30. Финал.


17:00да барча ёшдаги ғолиб ва совриндорларни ТАҚДИРЛАШ МАРОСИМИ.

Рейтинг: +2   

Фикрлар

   
14 мар 22:00:43
Tilla
Tilla фойдаланувчининг фикрига жавоб бериш
Давай Спартак олгааа! Омад ёр булсин
Чунки углим Спартакка катнашадиде
   
14 мар 21:59:43
Tilla
Давай Спартак олгааа! Омад ёр булсин
   
14 мар 18:13:19
FORWARD_9
Qo'qon-1912 ga omad
championat.asia
< сўнгги янгиликларни кўриш
������.�������

CA ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг