"Насаф" Туркиядаги йиғинини бошлади Янгиликлар
"Насаф" Туркиядаги йиғинини бошлади
Қаршининг "Насаф" клуби Туркиянинг Белек шаҳридаги “Kamelya world” меҳмонхонасига жойлашгани ҳақида клуб расмий сайти хабар бермоқда.
Хабарда ёзилишича, ўқув-йиғин машғулотлари бугундан бошланган ва мураббийлар кунига икки маҳалдан машғулотлар олиб боришмоқда.
Рўзиқул Бердиев Туркиядаги йиғинга 23 нафар футболчини олиб кетган.
Туркиядаги ўқув-йиғин машғулотларида қуйидаги футболчилар қатнашишмоқда: Санжар Қувватов, Умиджон Эргашев, Машҳур Мухаммаджонов, Игорь Голбан, Умарбек Эшмуродов, Ғолиб Ғайбуллаев, Мирғиёс Сулаймонов, Нажмиддин Нормуродов, Жасур Ҳасанов, Шароф Муҳитдинов, Жаҳонгир Алиев, Шерзод Насруллаев, Акмал Мозговой, Дилшод Сайитов, Сардор Саъдуллаев, Ислом Кенжабоев, Санжар Рашидов, Илҳомжон Алижонов, Худоёрхон Сағдуллаев, Муроджон Тошматов, Драган Черан, Ислом Рашидхонов, Дилшод Хушбаков.
Ҳозирча таркибга янги футболчилар келиб қўшилмаган.
Эслатиб ўтамиз, Рўзиқул Бердиев Туркиядаги йиғин чоғида янги легионерларни кўрикдан ўтказишлари ҳақида бизга маълум қилганди.