13:21"Бунёдкор"да янги мураббий иш бошлади   1 13:03Transfermarkt: "Андижон" янги легионер билан йил охиригача шартнома тузди  1 12:43Англия ФА кутилмаган юриш қилмоқчи, Гвардиола инглизларни бошқариши мумкин  4 12:15Тьерри Анри, Маскерано, Кападзе... Олимпия ўйинларида ишлайдиган мураббийлар  1 11:54Расман: "Навбаҳор" Асадбек Собиржонов билан шартномани бекор қилди  3 11:27"Барселона"да мавсум бошланмай туриб иккинчи йўқотиш  5 10:56«Бухоро» Тожикистонда йиғин ўтказмоқда. Йиғинда «Андижон» ва «Локомотив» футболчилари ҳам бор  5 10:31Неймар 9 ойлик танаффусдан сўнг «Ал Ҳилол» машғулотларига қайтди  5 10:05«Пахтакор» яна бир маҳоратли ҳужумчи билан шартнома тузди  17 09:53“Машъал” тўрт нафар футболчи билан шартномани бекор қилганини эълон қилди  3 09:39Истеъфога чиққан Саутгейт кетиш олдидан нималар деди?  6 09:15«Қўқон-1912» жамоаси ёзги трансфер ойнасида легионер футболчи билан шартнома тузди  6 08:48Аргентина терма жамоаси футболчилари узоқ муддатга футболдан четлатилишлари мумкин  53 08:26«Андижон» ёзги йиғиннинг илк назорат учрашувида йирик ғалабани қўлга киритди. Таркибда қандай ўзгаришлар бор?  4 08:00УEФА матбуот хизмати Евро-2024 рамзий терма жамоани эълон қилди  19

Пайет: рад забить гол на стадионе клуба, за который выступал Новости

Пайет: рад забить гол на стадионе клуба, за который выступал

Полузащитник сборной Франции Димитри Пайет прокомментировал победу над сборной Албании со счётом 2:0 на групповом этапе чемпионата Европы — 2016.

Пайет отметился забитым мячом в дополнительное время.

«Счастлив, что мы вновь добились победы в концовке матча, наши старания оказались не напрасными. Очень рад забить гол на стадионе клуба, за который в своё время выступал.

Албанцы хорошо оборонялись. В первом тайме мы слишком часто атаковали через центр, но во втором тайме мы стали чаще задействовать фланги. Мы сделали множество навесов и, в конце концов, забили», — приводит слова Пайета официальный сайт УЕФА.

Пайет был признан лучшим игроком матча Албания — Франция. Хавбек «Вест Хэма» был назван лучшим игроком и матча первого тура Франция — Румыния (2:1).

Матч проводился на стадионе «Велодром» в Марселе. Пайет выступал за «Марсель» с 2013 по 2015 год.