01:48Галлахер "Атлетико"га ўтишни хоҳламоқда  0 01:25"Ювентус" Йилдизни қўйиб юборишни хоҳламаяпти  0 00:57"Атлетико" "Челси" ўйинчисининг трансфери бўйича ишларни бошлаб юборди  0 00:29Игорь Сергеев ҳаракат қилаётган "Патум Юнайтед" жамоаси ўртоқлик ўйинида ЕЧЛ финалчиси "Боруссия"ни тор-мор келтирди!  0 23:55"Барселона" "Манчестер Сити" футболчисини ижарага олмоқчи  2 23:27Жамшид Саидов: "Бизда юқори мақсадлар йўқ, вазифа ўтган мавсумдан кўра яхшироқ иштирок этиш"  1 22:57"Бунёдкор" иккинчи даврада уйғонадими? Тайёргарлик қандай кетяпти? Илёс Зейтуллаев барча саволларга жавоб берди  4 22:23Расман: Шерзод Эсанов "Андижон"дан РПЛ клубига ўтди  14 21:27"Байер" Гюлерни ижарага олмоқчи эди. "Реал" ҳам, ўйинчи ҳам бунга қизиқиш билдиришмади  2 20:58Винисиус Мбаппе, Беллингем ва Эндрикнинг "Реал"га ўтишида таъсир қилган  10 20:21Максим Шацких: "Ёзги трансферлар ойнасидаги режамизни тўлиқ бажардик. Элит Осиё чемпионлар лигасидаги иштирокимиз ҳам қизиқарли кечиши аниқ"  20 19:47МЮ Амрабатни "Фиорентина"дан 20 млн евро эвазига харид қилмайди, аммо...  2 19:09Баҳром Ҳайдаров: "Қолган жамоалар ҳам ухлаётгани йўқ. Иккинчи даврада камида 30 очко тўплашимиз керак"   6 18:58Ламела Греция клуби билан шартнома имзолади  2 18:24"Ал Иттиҳод" АПЛдаги ўйинчи учун 51 млн фунт тўлайди  2

Илхом Муминжонов: “Мы для каждого соперника выбираем отдельную тактику” Новости

Илхом Муминжонов: “Мы для каждого соперника выбираем отдельную тактику”

В первой части пресс-конференции после матча 12-тура Суперлиги “Навбаҳор” – “Металлург” (3:0) участвовали наставник "соколов" Илхом Муминжонов и нападающий команды Азамат АЛЛАНИЁЗОВ.

Илхом Муминжонов (главный тренер “Навбахора”): - Из-за того, что у нас была еще одна встреча три дня назад, у моих воспитанников наблюдались признаки усталости. перед выходом на второй тайм мы дали установки ребятам и, следуя им, смогли победить. Мы очень рады своей победе. Исход матча решили футболисты, вышедшие на замену. Особенно хочу поздравить Азамата Алланиёзова с прекрасной игрой и "хет-триком".

Футболисты “Металлурга” были более отдохнувшими, чем мы. Поэтому во втором тайме мы стали свидетелями двух разных стилей игры. После перерыва наши футболисты проявили свою волю и одержали победу с крупным счетом.

Что касается атакующей игры, мы каждого соперника выбираем отдельную тактику. Во второй половине встречи мы показали нападающий футбол и смогли победить.

Азамат Алланиёзов (Нападающий “Навбаҳора”): - Прежде всего хочу поздравить с сегодняшней победой всех наманганских болельщиков. Мы полностью следовали инструкциям наставников и в итоге одержали победу. Мы этому рады. Я сегодня выходил на поле по-особенному, с азартом и чувствовал, что забью гол. Самое главное для меня - принести больше пользы своей команде.

Сколько бы я смог забить, если бы вышел на поле с самого начала? Не знаю, но я точно чувствовал, что забью гол.