12:59Сака "Бавария"га қарши баҳсда: 0 зарба, 0 дриблинг, 0 аниқ кросс  0 12:40Начо: "Реал" чуқур ҳимояланиб, ғалаба қозона олишини кўрсатди. Одатда биз рақибни чидашга мажбур қиламиз"  8 12:05«Реал Мадрид» футболчиси: «Манчестер Сити» биздан кўра яхшироқ футбол ўйнади»  16 11:40«Ювентус» судда ютқазди. Энди Италия жамоаси Криштиану Роналду катта миқдорда товон тўлайди  4 11:23Франция вазири Килиан Мбаппенинг ПСЖдан кетиши ҳақидаги хабарларга муносабат билдирди  1 10:53U-23 Осиё кубоги. Ўзбекистонлик ҳакамлар 2-турнинг иккита учрашувида ишлашади  1 10:27Sofascore. Майдонда 20 дақиқа ҳаракат қилган Ғаниев энг яхшиларидан бири бўлди  0 10:02«Реал Мадрид» чемпионлар «қотили». Мадридликлар ЧЛ рекордини ўрнатди  58 09:38Париж сари «юриш» бошланди. Ўзбекистон U-23 — Малайзия U-23 ўртасидаги учрашувдан ГАЛEРEЯ  1 09:10EЧЛ. Ҳафта футболчиси бўлишга номзодлар эълон қилинди  12 08:46Гвардиола: «Ман Сити» бугун ҳар томонлама ажойиб эди»  53 08:20Анчелотти кечаги ғалабадан сўнг нималар деди?  15 07:53EЧЛ. Кечаги учрашувларнинг «Man of the match»лари маълум  15 07:37БАА чемпионати. «Шабаб Ал Аҳли» меҳмонда мағлуб бўлди. Ғаниев захирадан майдонга тушди ва ассист қайд этди  0 04:45Чемпионлар лигаси 1/4 финал. "Манчестер Сити" - "Реал Мадрид" 1:1 (Пенальтилар 3:4)   11

"Локомотив" - обладатель Кубка Узбекистана Новости

"Локомотив" - обладатель Кубка Узбекистана

Завершилась встреча за Суперкубок Узбекистана между "Локомотивом" и АГМК.

Матч начался с минуты молчания в честь Сирожиддина Сайфиева.

Активнее начали игру столичные "железнодорожники" и уже на 12-минуте открыли счет в матче. Передачу с фланга переправил в ворота Темурхужа Абдухоликов - 1:0. До перерыва никому больше не удалось распечатать ворота соперника.

На 74-минуте Йован Жокич после удара со штрафного забил второй гол в ворота Султонова - 2:0! Кипер отбил первый удар, но на добивании быстрее всех был бывший игрок АГМК

Спустя три минуты, на 77-минуте встречи подопечные Касымова сумели сократить отставание - 2:1! После подачи Жасура Хасанова нападающий Зафар Полвонов головой забил ответный мяч.