Сульшер: "Манчестер Юнайтед"дан кетаман"

Mirjalol Normatov
6 мар 2019, 23:43
"Манчестер Юнайтед"да бош мураббийлик вазифасини бажараётган Оле-Гуннар Сульшер мавсум якунланганидан кейин жамоадан кетишини маълум қилди.

"Жамоада қолишим учун яна бир шартнома қилиш керак. Аммо бу "Мольде" рухсати билан амалга оширилади.

Ҳа, ҳозирда "Мольде"да ишламасам ҳам, ушбу клубга тегишлиман. Мавсум якунланганидан кейин "Манчестер Юнайтед"дан кетаман ва "Мольде"га қайтаман", - деди Сульшер.

Ўхшаш янгиликлар


Mirjalol NormatovМуаллиф
Манба: Sky Sports

Сўнгги янгиликлар

Барча ›