UZ

Сўнгги янгиликлар

15:49Билич: "Позитив фикрлаш керак - "Вест Хэм" 4 та учрашувдан бери мағлуб бўлмаяпти"  0 15:18Канте: "Англия чемпионатида ғолиб бўлиш учун нима кераклигини биламан"  3 14:47Диего Алвес: "Реал" - "Валенсия" учрашувида дуранг адолатли натижа бўларди"  2 14:16Луис Суарес: "Барселона" "Реал"га босим ўтказишда давом этиши керак"  10 13:50Симеоне: "Тезкор гол бизга ишонч бағишлади"  2 13:19Алба "Барселона"да узоқ вақт қолмоқчи  2 12:52Суарес: "Голсиз серия? Асосийси жамоага ёрдам бера олиш"  9 12:24Хименес "Реал"га қарши ўйнай олмаслиги мумкин  2 12:00Olamsport: Тошкентдаги Осиё чемпионатига бепул кириш йўли, Кличконинг иқрори ва бошқа хабарлар  2 11:42Лам: "Бавария"нинг бу чемпионлигида бутун жамоанинг хизмати бор"  3 11:20"Нефтчи": Дилёрбек Эрматовни табриклаймиз!   2 11:02Луис Энрике: «Чемпион бўлишга ва Испания кубогини ютишга ҳақлимиз»  24 10:40Топ-5. «Бавария» - кетма-кет беш бор чемпион бўлган 6-клуб   5 10:21"Қизилқум" - "Насаф" учрашуви статистикаси  2 10:15Бокс.Кличкони нокаут қилган зарбани томоша қилинг (ВИДЕО)  14

03 фев 17:58
Янгиликлар

Кубок ПФЛ-2014. Календарь игр

Определились участники традиционного розыгрыша Кубка ПФЛ, который в этом году состоится с 10 по 20 февраля.
В турнире примут участие 16 клубов, разбитые на 4 группы.

Отметим, что встречи нынешнего соревнования пройдут на двух стадионах: ФФУ и РШФСМ.


Кубок ПФЛ-2014. Календарь игр

Группа А

«Пахтакор» (Ташкент)
«Андижан» (Андижан)
«Машъал» (Мубарек)
«НБУ-Азия» (Ташкент)


1-й тур. 10 февраля
«Пахтакор» - «НБУ-Азия» 11.00, ФФУ
«Андижан» - Машъал» 13.30, ФФУ


2-й тур. 12 февраля
«НБУ-Азия» - «Машъал» 11.00,  ФФУ
«Пахтакор» - «Андижан» 13.30, ФФУ
 
3-й тур. 14 февраля
«Андижан» - «НБУ-Азия» 11.00, ФФУ
«Машъал» - «Пахтакор» 13.30, ФФУ


Группа В
«Динамо» (Самарканд)
«Согдиана» (Джизак)
«Бунедкор-2» (Ташкент)
«Коканд-1912» (Коканд)


1-й тур. 10 февраля

«Динамо» - «Коканд-1912» 11.00, РШФСМ
«Согдиана» - «Бунедкор-2» 13.30, РШФСМ

2-й тур. 12 февраля
«Коканд-1912» - «Бунедкор-2» 11.00,  РШФСМ
«Динамо» - «Согдиана» 13.30, РШФСМ

3-й тур. 14 февраля
«Согдиана» - «Коканд-1912» 11.00, РШФСМ
«Бунедкор-2» - «Динамо» 13.30, РШФСМ


Группа С
«Бунедкор» (Ташкент)
«Алмалык» (Алмалык)
«Обод» (Ташкент)
«Чуст-Пахтакор» (Чуст)

1-й тур. 11 февраля
«Бунедкор» - «Чуст-Пахтакор» 11.00, ФФУ
«Алмалык» - «Обод» 13.30, ФФУ

2-й тур. 13 февраля
«Чуст-Пахтакор» - «Обод» 11.00,  ФФУ
«Бунедкор» - «Алмалык» 13.30, ФФУ

3-й тур. 15 февраля
«Алмалык» - «Чуст-Пахтакор» 11.00, ФФУ
«Обод» - «Бунедкор» 13.30, ФФУ


Группа D
«Навбахор» (Наманган)
«Локомотив» (Ташкент)
«Пахтакор-2» (Ташкент)
«Шуртан» (Гузар)

1-й тур. 11 февраля

«Навбахор» - «Шуртан» 11.00, РШФСМ
«Локомотив» - «Пахтакор-2» 13.30, РШФСМ

2-й тур. 13 февраля

«Шуртан» - «Пахтакор-2» 11.00,  РШФСМ
«Навбахор» - «Локомотив» 13.30, РШФСМ

3-й тур. 15 февраля
«Локомотив» - «Шуртан» 11.00, РШФСМ
«Пахтакор-2» - «Навбахор» 13.30, РШФСМ


¼ финала. 17 февраля

А 1 – В 2 11.00, ФФУ
В 1 – А 2 11.00, РШФСМ
С 1 – D 2 13.30,  ФФУ
D 1 – С 2 13.30, РШФСМ


½ финала. 19 февраля
Победитель А 1 – В 2 - Победитель С 1 – D 2  11.00, ФФУ
Победитель В 1 – А 2 - Победитель D 1 – С 2 13.30, ФФУ

 
Финал
20 февраля 13.00, стадион ФФУ
Рейтинг:    

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Энг яхшилар

Олий лига. "Пахтакор" автогол эвазига "Навбаҳор"дан устун келди Олий лига. "Пахтакор" автогол эвазига "Навбаҳор"дан устун келди
Олий лиганинг 8-туридан ўрин олган "Пахтакор" -...  166
Олий лига. 8-тур. "Локомотив"дан 7:0 ва бошқа натижалар Олий лига. 8-тур. "Локомотив"дан 7:0 ва бошқа натижалар
Бугун Ўзбекистон олий лигасида 8-турнинг яна олти учрашуви бўлиб...  142
Илҳом Мўминжонов: "Ўйин дурангга мос эди" Илҳом Мўминжонов: "Ўйин дурангга мос эди"
"Пахтакор" - "Навбаҳор" учрашувидан сўнг ташкил...  103
Олий лига. Ғузорда "Қўқон-1912" ғолиб бўлди Олий лига. Ғузорда "Қўқон-1912" ғолиб бўлди
Олий лиганинг 8-туридан ўрин олган "Шўртан" -...  52
������.�������

Выберите страну:

Mamlakatni tanlang:

Выберите язык новостей:

Yangiliklar tilini tanlang: