Анчелотти: "Реал"да ниманидир ўзгартиришим керак"

Tolibjon Qosimov
4 сен 2014, 15:18
Мадриднинг "Реал" клуби бош мураббийи Карло Анчелоттининг ҳисоблашича, жамоага ўзгартириш киритиш керак.
Эслатиб ўтамиз, "Қироллик клуби" миллий чемпионатни жуда омадли бошлай олмади.

"Футболчиларни жипслаштириш керак. Мен шу йўналишда ишлаяпман ва ўзгартиришлар қиламан" - дейди мутахассис.

Tolibjon QosimovМуаллиф
Манба: championat.com

Сўнгги янгиликлар

Барча ›