Latest news

03:18ЕЧЛ. "H" гуруҳи: "Ювентус"дан ғалаба, Франциядаги баҳс эса "Севилья" фойдасига ишлади0 03:10ЕЧЛ. "G" гуруҳи: "Порту" "Лестер" дарвозасига жавобсиз бешта гол урди, Бельгияда эса "Копенгаген" ғолиб бўлди0 03:02ЕЧЛ. "F" гуруҳи: "Реал" гуруҳ ғолиблигини "Боруссия"га ютқазди, "Легия" эса "Спортинг"дан устун келди0 02:56ЕЧЛ. "E" гуруҳи: "Байер" "Монако"ни йирик ҳисобда мағлуб этди, Европа лигаси "чипта"си учун курашда эса "Тоттенхэм" ғолиб0 00:14Мутко заявил, что в Чечне невозможно провести матчи чемпионата мира — 20180 00:10ЕЧЛ. "Реал" Дортмунд қаршилигини енга олмади, "Лестер" "Порту" томонидан тор-мор этилди ва бошқа натижалар74 23:55Матич машғулотларга қайтди5 23:30Olamsport: Жордан тарихдаги энг кўп ҳақ тўланувчи спортчи, Файзиевда ғалаба ва бошқа хабарлар0 23:10Россия терма жамоаси бош мураббийи мамлакат чемпионатини тезроқ якунланишини истамоқда8 22:45Лавесси - дунёнинг энг кўп маош олувчи футболчиси25 22:45Лавесси - самый высокооплачиваемый футболист мира0 22:22"Вест Хэм" Феллайнини ижарага олмоқчи21 22:00"Милан"нинг сотуви 2017 йилнинг мартига кўчирилди5 22:00Продажа "Милана" перенесена на март 2017 года0 21:40«Лестер» «Порту»га қарши иккинчи таркиби билан ўйнамоқчи14

04 nov 18:44
News

Назначения на 26-й тур Чемпионата Узбекистана

8 ноября будут сыграны матчи заключительного тура Чемпионата Узбекистана, назначения на которые получили следующие арбитры и инспекторы.

26-тур. 8 ноября (пятница)
«Динамо» (Самарканд) – «Нефтчи» (Фергана)
Судьи:
В. Коваленко (Ташкент), Б. Нарсафаров (Карши), О. Абдувасилов (Ташкент), Д. Каримов (Ташкент)
Инспектор: Г. Имамов (Ташкент).


«Шуртан» (Гузар) – «Металлург» (Бекабад)
Судьи:
З. Кодыров (Навои), М. Маджидов (Наманган), Р. Фозилов (Наманган), В. Агишев (Ташкент)
Инспектор: И. Шарипов (Бухара).


«Навбахор» (Наманган) – «Пахтакор» (Ташкент)
Судьи: М. Исмаилов (Ташкент), Н. Рузимов (Ташкент), У. Каримов (Андижан), Р. Толибджанов (Фергана)
Инспектор: Г. Каримов (Ташкент).

 
«Бухара» (Бухара) – «Локомотив» (Ташкент)
Судьи
: В. Цейтлин (Ташкент), Р. Ильясов (Ташкент), М. Саидкасымов (Ташкент), И. Ибрагимов (Нукус)
Инспектор: Б. Галеев (Ургенч).

 
«Согдиана» (Джизак) – «Бунедкор» (Ташкент)
Судьи:
О. Талибджанов (Ташкент), Р. Серазетдинов (Ташкент), А. Усманов (Ташкент), Ш. Хакимов (Андижан)
Инспектор: Д. Роман (Ташкент).

 
«Алмалык» (Алмалык) – «Насаф» (Карши)
Судьи:
Б. Намазов (Ташкент), Р. Шояхметов (Ташкент), Т. Гайнулин (Ташкент), Т. Тухтасинов (Андижан)
Инспектор: Р. Ишмурзин (Ташкент).


«Гулистан» (Гулистан) – «Кызылкум» (Зарафшан)
Судьи:
Р. Ирматов (Ташкент), А. Расулов (Ташкент), Д. Саидов (Ташкент), Ш. Базаров (Наманган)
Инспектор: Р. Муминов (Ташкент).

Rating:    

Comments

< show latest news
������.�������

Press "Like"
to read CA at facebook