Latest news

03:38ЕЧЛ. Барча нимчорак финал иштирокчилари номи маълум3 03:18ЕЧЛ. "H" гуруҳи: "Ювентус"дан ғалаба, Франциядаги баҳс эса "Севилья" фойдасига ишлади0 03:10ЕЧЛ. "G" гуруҳи: "Порту" "Лестер" дарвозасига жавобсиз бешта гол урди, Бельгияда эса "Копенгаген" ғолиб бўлди0 03:02ЕЧЛ. "F" гуруҳи: "Реал" гуруҳ ғолиблигини "Боруссия"га ютқазди, "Легия" эса "Спортинг"дан устун келди0 02:56ЕЧЛ. "E" гуруҳи: "Байер" "Монако"ни йирик ҳисобда мағлуб этди, Европа лигаси "чипта"си учун курашда эса "Тоттенхэм" ғолиб1 00:14Мутко заявил, что в Чечне невозможно провести матчи чемпионата мира — 20180 00:10ЕЧЛ. "Реал" Дортмунд қаршилигини енга олмади, "Лестер" "Порту" томонидан тор-мор этилди ва бошқа натижалар76 23:55Матич машғулотларга қайтди5 23:30Olamsport: Жордан тарихдаги энг кўп ҳақ тўланувчи спортчи, Файзиевда ғалаба ва бошқа хабарлар0 23:10Россия терма жамоаси бош мураббийи мамлакат чемпионатини тезроқ якунланишини истамоқда8 22:45Лавесси - дунёнинг энг кўп маош олувчи футболчиси25 22:45Лавесси - самый высокооплачиваемый футболист мира0 22:22"Вест Хэм" Феллайнини ижарага олмоқчи21 22:00"Милан"нинг сотуви 2017 йилнинг мартига кўчирилди5 22:00Продажа "Милана" перенесена на март 2017 года0

22 oct 16:31
News

Назначения на 15-й тур второго этапа Первенства Узбекистана

24 октября будут сыграны встречи 15-го тура второго этапа Первенства Узбекистана, назначения на которые получили следующие арбитры и инспекторы.
15-й тур. 24 октября (четверг)


«Зарафшан-ПФК» (Навои) – «Истиклол» (Ташкент)

Судьи: Ш. Пулатов (Ташкент), Ш. Файзиев (Джизак), Ш. Каюмов (Джизак)

Инспектор: Р. Каратаев (Ташкентская обл.).


«Регистан» (Самарканд) – «НБУ-Азия» (Ташкент)

Судьи: В. Наджафалиев (Ташкент), А. Снетков (Ташкентская обл.), И. Абдулаков (Ташкентская обл.)

Инспектор: А. Мараджабов (Андижан).


«Спартак» (Бухара) – «Пахтакор-2» (Ташкент)

Судьи: В. Агишев (Ташкент), Б. канназаров (Нукус), М. Каримов (Ташкент)

Инспектор: В. Бегларян (Нукус).


«Машъал» (Мубарек) – «Октепа» (Ташкент)

Судьи: Б. Намазов (Ташкент), З. Абдурахманов (Андижан), Х. Зулунов (Андижан)

Инспектор: Э. Мусаев (Самарканд).


«Хорезм» (Ургенч) – «Андижан» (Андижан)

Судьи:
В. Серазетдинов (Ташкент), С. Хакимов (Самарканд), Ш. Камаров (Самарканд)

Инспектор: А. Хотамов (Ташкент).


«Арал» (Нукус) – «Коканд-1912» (Коканд)

Судьи: Э. Турсунов (Бухара), А. Буров (Бухара), Т. Галеев (Ургенч)

Инспектор: Ш. Джумаев (Карши).


«Шердор» (Самарканд) – «Касансай» (Касансай)

Судьи: А. Рахимов (Андижан), А. Сидоров (Ташкент), С. Каримов (Ташкент)

Инспектор: О. Рубаков (Ташкент).


«Аланга» (Касан) – «Чуст-Пахтакор» (Чуст)

Судьи: И. Гармашов (Ташкент), У. Каримов (Андижан), А. Исамутдинов (Андижан)

Инспектор: А. Клепиков (Ташкент).


Примечание: возможны изменения.
Rating:    

Comments

< show latest news
������.�������

Press "Like"
to read CA at facebook