Latest news

13:35Хуммельс признался, что мог перейти в «Манчестер Юнайтед»0 13:14Пеллегрини: "Браво жаҳоннинг энг яхши дарвозабонларидан бири"5 13:14Пеллегрини: Браво является лучшим голкипером в мире0 13:06Егор Кримецга таъзия билдирамиз16 12:57Олий лига-2016 якунлари. Сариқ ва қизил карточкалар ҳақида 2 12:51Санчес ва Озил "Арсенал" билан шартномани узайтириши мумкин, агарда Погба каби маош олишса6 12:48Фирмино "Арсенал"га ўта олмайди0 12:46Football Leaks: контракт с «Ливерпулем» запрещает Фирмино переходить в «Арсенал»0 12:37Санчес и Озил продлят контракты с «Арсеналом», если будут зарабатывать на уровне с Погба0 12:13Кабальеро: "Мессини харид қилишни истамаймиз деганлар, алдашади"4 12:11Кабальеро: кто говорит, что не хочет купить Месси, лжёт0 12:05"Динамо" 10 декабрдан машғулотларни бошлайди1 11:51"Торино" Жо Хартнинг трансфер ҳуқуқини сотиб олиши мумкин4 11:50Мухлисларнинг стадионга келиши нималарга боғлиқ?29 11:44"Торино" может выкупить права на Джо Харта0

10 dec 15:34
News

AFC Champions League 2014 Group Stage draw

The draw for the Group Stage of the 2014 AFC Champions League has taken place at AFC House.
The picture will be complete following February’s Playoffs and the final of the Emperor’s Cup on January 1, when Japan’s Knockout Cup winner will be known.

Uzbekistan champion FC Bunyodkor will play in group B against Al Fateh (KSA), Foolad Khouzestan (IRN) and Winner of Playoff 3.1

WEST
GROUP A
Esteghlal (IRN)
Al Rayyan (QAT)
Al Jazira (UAE)
Al Shabab (KSA)

GROUP B
Al Fateh (KSA)
Foolad Khouzestan (IRN)
Winner of Playoff 3.1 (West)
Bunyodkor (UZB)

GROUP C
Al Ain (UAE)
Al Ittihad (KSA)
Tractorsazi Tabriz (IRN)
Winner of Playoff 3.2 (West)

GROUP D
Al Sadd (QAT)
Al Ahli (UAE)
Al Hilal (KSA)
Sepahan (IRN)

EAST
GROUP E

Pohang Steelers (KOR)
Buriram United (THA)
Shandong Luneng Taishan (CHN)
League 3rd place (JPN)

GROUP F

Sanfrecce Hiroshima (JPN)
Central Coast Mariners (AUS)
FC Seoul (KOR)
Winner of Playoff 3.1 (East)

GROUP G
Guangzhou Evergrande (CHN)
Knockout Champion (JPN)
Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)
Winner of Playoff 3.2 (East)

GROUP H
Western Sydney Wanderers (AUS)
Guizhou Renhe (CHN)
League Runner-up (JPN)
Ulsan Hyundai (KOR)
Rating:    

Comments

< show latest news
������.�������

Press "Like"
to read CA at facebook