UZ

Сўнгги янгиликлар

02:56Испания. "Атлетико"нинг кучи 17-ўриндаги жамоага етмади  8 02:44А Серия. "Милан" ўз майдонида "Ювентус"ни "янчиб ташлади"  63 02:16АПЛ. "Арсенал" ўз майдонида "Лестер"ни юта олмади  9 01:42BREAKING: Жасурбек Яхшибоевнинг янги жамоаси маълум  8 00:42Италия. "Лацио" бу сафар сенсацион тарзда мағлубиятга учради  2 00:25Испания. "Сельта" - "Атлетико" учрашувининг асосий таркиблари маълум бўлди  3 00:23Дердийок иккита гол урган "Пахтакор" - "Машъал" учрашувидан ГАЛЕРЕЯ  0 00:13Андрей Канчельскис: "Исмини айтмайман, у каби футболчиларни энди майдонга туширмайман"  26 00:11Дилшод Аҳмадалиев: "Меҳнатларимиз самарасини берганидан хурсандман"  2 00:06"Бунёдкор" - "Навбаҳор" учрашувидан қайноқ ГАЛЕРЕЯ  1 00:03АПЛ. Голларга бой ўтган Лондон дербиси якунланди  34 23:58"Сўғдиёна" - "Бухоро" 3:1. Барча голлар ва хавфли вазиятларни томоша қилинг  0 23:56"Милан" - "Ювентус". Асосий таркиблар маълум!  8 23:53АГМК - "Қўқон-1912" 2:1. Барча голлар ва хавфли вазиятларни томоша қилинг  2 23:41АПЛ. Тур марказий учрашуви: "Арсенал" - "Лестер" учрашувининг асосий таркиблари маълум бўлди  9

УЕФА Чемпионлар лигаси 2019/2020. Гуруҳ босқичи ва плей-офф ўйинлари (тўлиқ тақвим) Янгиликлар

УЕФА Чемпионлар лигаси 2019/2020. Гуруҳ босқичи ва плей-офф ўйинлари (тўлиқ тақвим)

УЕФА расмий сайти Чемпионлар лигаси 2019/2020 мавсуми учун янги тақвимни эълон қилди.

Учрашувлар Тошкент вақти билан 00:00да бошланади (агар ўйин вақти кўрсатилмаган бўлса).


Гуруҳ босқичи 



БИРИНЧИ ТУР


Сешанба, 17 сентябрь

"Е" гуруҳи: Наполи - Ливерпуль, Залцбург - Генк

"F" гуруҳи: Интер - Славия Прага (21:55), Боруссия Д - Барселона

"G" гуруҳи: Лион - Зенит (21:55), Бенфика - Лейпциг

"H" гуруҳи: Челси - Валенсия, Аякс - Лилль


Чоршанба, 18 сентябрь

"А" гуруҳи: Брюгге - Галатасарай (21:55), ПСЖ- Реал 

"В" гуруҳи: Олимпиакос - Тоттенхэм (21:55), Бавария - Црвена Звезда

"С" гуруҳи: Шахтёр - Манчестер Сити, Динамо Загреб - Аталанта

"D" гуруҳи: Атлетико - Ювентус, Байер Леверкузен - Локомотив Москва


ИККИНЧИ ТУР


Сешанба, 1 октябрь

"А" гуруҳи: Реал - Брюгге (21:55), Галатасарай - ПСЖ

"В" гуруҳи: Тоттенхэм - Бавария, Црвена Звезда - Олимпиакос

"С" гуруҳи: Аталанта - Шахтёр (21:55), Манчестер Сити - Динамо Загреб

"D" гуруҳи: Ювентус - Байер Леверкузен, Локомотив Москва - Атлетико


Чоршанба, 2 октябрь

"Е" гуруҳи: Генк - Наполи (21:55), Ливерпуль - Залцбург

"F" гуруҳи: Славия Прага - Боруссия Д (21:55), Барселона - Интер

"G" гуруҳи: Зенит - Бенфика, Лейпциг - Лион

"H" гуруҳи: Валенсия - Аякс, Лилль - Челси


УЧИНЧИ ТУР


Сешанба, 22 октябрь

"А" гуруҳи: Брюгге - ПСЖ, Галатасарай - Реал

"В" гуруҳи: Тоттенхэм - Црвена Звезда, Олимпиакос - Бавария

"С" гуруҳи: Шахтёр - Динамо Загреб (21:55), Манчестер Сити - Аталанта

"D" гуруҳи: Атлетико - Байер Леверкузен (21:55), Ювентус - Локомотив Москва


Чоршанба, 23 октябрь

"Е" гуруҳи: Залцбург - Наполи, Генк - Ливерпуль

"F" гуруҳи: Интер - Боруссия Д, Славия Прага - Барселона

"G" гуруҳи: Лейпциг - Зенит (21:55), Бенфика - Лион

"H" гуруҳи: Аякс - Челси (21:55), Лилль - Валенсия


ТЎРТИНЧИ ТУР


Сешанба, 5 ноябрь

"Е" гуруҳи: Ливерпуль - Генк, Наполи - Залцбург

"F" гуруҳи: Барселона - Славия Прага (21:55), Боруссия Д - Интер 

"G" гуруҳи: Зенит - Лейпциг (21:55), Лион - Бенфика

"H" гуруҳи: Челси - Аякс, Валенсия - Лилль


Чоршанба, 6 ноябрь

"А" гуруҳи: ПСЖ - Брюгге (21:55), Реал - Галатасарай  

"В" гуруҳи: Бавария - Олимпиакос (21:55), Црвена Звезда - Тоттенхэм

"С" гуруҳи: Динамо Загреб - Шахтёр, Аталанта - Манчестер Сити

"D" гуруҳи: Локомотив Москва - Ювентус (21:55), Байер Леверкузен - Атлетико


БЕШИНЧИ ТУР


Сешанба, 26 ноябрь

"А" гуруҳи: Галатасарай - Брюгге (21:55), Реал - ПСЖ 

"В" гуруҳи: Тоттенхэм - Олимпиакос, Црвена Звезда - Бавария

"С" гуруҳи: Манчестер Сити - Шахтёр, Аталанта - Динамо Загреб

"D" гуруҳи: Локомотив Москва (21:55), Ювентус - Атлетико


Чоршанба, 27 ноябрь

"Е" гуруҳи: Ливерпуль - Наполи, Генк - Залцбург

"F" гуруҳи: Барселона - Боруссия Д, Славия Прага - Интер

"G" гуруҳи: Зенит -Лион (21:55), Лейпциг - Бенфика

"H" гуруҳи: Валенсия - Челси (21:55), Лилль - Аякс


ОЛТИНЧИ ТУР


Сешанба, 10 декабрь

"Е" гуруҳи: Наполи -Генк (21:55), Залцбург - Ливерпуль (21:55)

"F" гуруҳи: Боруссия Д - Славия Прага, Интер - Барселона

"G" гуруҳи: Бенфика - Зенит, Лион - Лейпциг

"H" гуруҳи: Челси - Лилль, Аякс - Валенсия


Чоршанба, 11 декабрь

"А" гуруҳи: ПСЖ - Галатасарай, Брюгге - Реал 

"В" гуруҳи: Бавария - Тоттенхэм, Олимпиакос - Црвена Звезда

"С" гуруҳи: Шахтёр - Аталанта (21:55), Динамо Загреб - Манчестер Сити (21:55)

"D" гуруҳи: Атлетико - Локомотив Москва, Байер Леверкузен - Ювентус


1/8 ФИНАЛ

Қуръа: 16 декабрь

Биринчи ўйинлар: 18/19 ва 25/26 февраль

Иккинчи ўйинлар: 10/11 ва 17/18 март


ЧОРАК ФИНАЛ

Қуръа: 20 март

Биринчи ўйинлар: 7/8 апрель

Иккинчи ўйинлар: 14/15 апрель


ЯРИМ ФИНАЛ

Қуръа: 20 март

Биринчи ўйинлар: 28/29 апрель

Иккинчи ўйинлар: 5/6 май


ФИНАЛ

(Ататурк Олимпия стадиони, Истанбуль): 30 май


Рейтинг: +6   

Фикрлар

championat.asia
< сўнгги янгиликларни кўриш
Яндекс.Метрика

CA ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг