Пеллегрини: "Соврин ҳақида ўйламаяпмиз"

Aziz Tukhtamuradov
22 мар 2015, 17:28
"Манчестер Сити"бош мураббийи Мануэл Пеллегрини "Вест Бромвич"га қарши ўйиндан сўнг жамоасининг чемпионлик учун имкониятлари ҳақида гапириб ўтди.
"Биз соврин ҳақида ўйламаяпмиз. Балки, сўнгги 8 ўйиннинг барчасида ғалаба қозонишимиз мумкин. Аммо, "Челси" очко йўқотмаса биз биринчи ўринни ололмаймиз.

Бошқа жамоалар ҳақида эмас, ўзимизнинг ўйинимиз ҳақида, кейинги турда "Кристал Пэлас"ни қандай ютиш ҳақида ўйлашимиз лозим", - дейди чилилик мураббий.

Aziz TukhtamuradovМуаллиф
Манба: soccer.ru

Сўнгги янгиликлар

Барча ›