"Машъал" стадионида ўриндиқлар янгиланмоқда Янгиликлар
"Машъал" стадионида ўриндиқлар янгиланмоқда
"Машъал" футбол клуби ўз мухлислари учун яна бир муҳим қадам ташлади — стадион ўриндиқларини янгилаш ишларини бошлаб юборди.
Бу янгиланиш мухлисларга янада қулай шарт-шароитларда ўйинларни томоша қилиш имкониятини тақдим этади.
Мухлислар истиқболи
Жамоа раҳбарияти янги ўриндиқлар орқали стадионга келадиган мухлислар сонини оширишни ҳамда уларнинг ўйинлардан олган қониқиш даражасини юқорилаштиришни мақсад қилган. Бу янгиланиш жамоа мухлисларининг стадиондаги тажрибасини янада яхшилайди.
Лойиҳанинг аҳамияти
"Машъал" клуби мухлислари учун бундай ўзгаришлар уларнинг жамоага бўлган қўллаб-қувватловини мустаҳкамлашга хизмат қилади. Янги ўриндиқлар мухлислар учун нафақат қулайлик, балки стадионга келиб, жамоани қўллаб-қувватлашга бўлган иштиёқни ҳам оширади.
Келажак режалари
"Машъал" футбол клуби раҳбарияти ,Ўзбекнефтегаз ва Ўзбекистон Миллий банки (НБУ) ҳомийлигида  келажакда стадион инфратузилмасини янада ривожлантириш ва мухлислар учун янада қулай шарт-шароитлар яратиш бўйича қўшимча режаларга эга. Бу лойиҳа стадионни замонавий ва қулай жойга айлантириш йўлидаги муҳим қадамлардан бири ҳисобланади.