Эдегор: "Реал"га қайтаман"

Alisher
24 июн 2021, 16:04
Ўтган мавсумни "Арсенал"да ижара асосида ўткаган норвегиялик ярим ҳимоячи Мартин Эдегор Мадриднинг "Реал" клубига қайтишини айтди.

"Мен "Реал"га қайтаман. Тез орада жамоа билан машғулотларни давом эттираман. Ҳали Карло Анчелотти билан гаплашмадим, аммо клубдаги кўплаб инсонлар билан мулоқот қилдим. Барча вазиятдан мамнун деб ўйлайман", - дейди футболчи.

22 ёшли ярим ҳимоячи ўтган мавсум Англия чемпионати доирасидаги 14та ўйинда майдонга тушиб, 1та гол ва 2та ассист қайд этди.

Ўхшаш янгиликлар


AlisherМуаллиф
Манба: TV2

Сўнгги янгиликлар

Барча ›