RU

Последние новости

15:11Марказий Осиё. Фақатгина Қозоғистонда етакчи ўзгарди, қолган мамлакатларда ҳаммаси ўз ўрнида  0 14:59Шенсни яна "Арсенал"да ўйнайдими?  0 14:30Тен Хаг раҳбариятдан "Манчестер Юнайтед" таркибини кучайтиришни сўради  3 14:04Аргентина терма жамоаси ва "Барселона" собиқ бош мураббийи ҳаётдан кўз юмди  1 13:38"Бавария" Гвардиолани қайтаришни истамоқда  5 13:15Евро-2024да кийиниш хоналарида футболчиларга етарли жой бўлмаслиги мумкин  0 12:55Ўзбекистонни Олимпиадага олиб чиққан дўппи аукционга қўйилди! Ҳозирги нарх 20 миллион сўмдан ошди!   13 12:40Бугун бир қатор легионерларимиз ўйнайди  1 12:18"Сурхон" чемпионат аутсайдери "Бунёдкор" устидан ишончли ғалабага эришган ўйиндан ГАЛЕРЕЯ  0 12:02"Челси" Тухелни қайтариши мумкин  4 11:39Яна бир мураббий "Бавария"га ўтиш истаги йўқлигини айтди  7 11:12"Аякс" янги мураббий тайинлайди. Бор-йўғи икки нафар номзод бор  2 10:50Қозоғистонлик миллиардер Англия клубини сотиб олди  12 10:22Килиан Мбаппе: «Биз финалга чиқамиз»  3 09:55Зидан «Бавария»ни бошқариш ҳақидаги саволга жавоб берди  16

“Локомотив” – “Пахтакор” 0:0 LIVE. ОНЛАЙН Новости

“Локомотив” – “Пахтакор” 0:0 LIVE. ОНЛАЙН

9-тур Суперлиги “Локомотив” – “Пахтакор”.

Пахтакор

45'
90'
48'  Садриддин Абдуллаев
66'  Садриддин Абдуллаев (Диер Турапов)
67'  Диер Турапов
77'  Сардор Рашидов (Ҳусниддин Гафуров)
81'  Марат Бикмаев
83'  Сардор Мирзаев (Бобурбек Юлдашев)
85'  Олег Зотеев
78'  Азим Ахмедов (Ростин Гриффитс)
82'  Баҳром Абдураҳимов (Достон Ибрагимов)

Игра началась. 13-минута Сардор Рашидов забил гол, судьи зафиксировали офсайд. 17-минута Суюнов с трудом отбивает атаку Сардора Рашидова. 19-минута Тиаго Безерра в штрафной площадке, пробивает по воротам, неточно. 22-минута – очередной удар Безерра мимо ворот.

9-тур

29 апрель (воскресенье)

20:00 - “Локомотив” – “Пахтакор” 0:0 LIVE

Судьи: В.Серазетдинов (Ташкент), А.Цапенко (Ташкент), Т.Гайнуллин (Ташкент), А.Эргашев (Ташкент).