105+3-дақиқада "Урарту" жамоаси ҳисобни бироз қисқартирди.
Ўзбекистон – "Урарту" 4:2
Голлар: Алишер Одилов 35', Жавоҳир Ҳусанов 58', Достон Турсунов 62', Авазбек Ўлмасалиев 70' – Харитон Айвазян 19', 105+3.
Ўзбекистон: Ўткир Юсупов (Владимир Назаров, 36), Алибек Давронов (Достон Турсунов, 47), Жасур Жалолиддинов (Азиз Холмуродов, 36, Сардор Баҳромов, 71), Алишер Одилов (Хуршид Ғиёсов, 36, Иброҳимҳалил Йўлдошев, 71, 71), Отабек Аҳадов (Дилшод Комилов, 47), Иброҳим Ибрагимов (Маҳмуд Маҳамаджонов, 36, Фирдавс Абдураҳмонов, 71), Нодир Абдураззоқов (Аббос Ғуломов, 36, Беҳруз Каримов, 71), Рустам Турдимуродов (Икром Алибоев, 36, Анвар Ҳожимирзаев, 71), Ойбек Бозоров (Жавоҳир Ҳусанов, 36, Самандар Мавлонқулов, 71), Шерзод Эсанов (Қувондиқ Рўзиев, 36), Жаҳонгир Ўрозов (Авазбек Ўлмасалиев, 47).
Захира: Эдем Неманов, Самандар Муратбаев.
Шундай бориб туриб кучли командага спаринг туширса "кучук" килиб ташлашини тренер хам яхши билади шундай экан хамма узини "суйган" ишини килган яхшими дийманда!!!