So’nggi yangiliklar

01:45“Аякс” ижрочи директори шартномасини узайтирди  0 01:34Месси тўрт ойлик мажбурий танаффусдан қайтишини гол билан нишонлади  1 01:01Финляндия ўз тарихида илк марта Европа чемпионати йўлланмасини нақд қилди+ФОТО  2 00:38Мессининг голи Аргентинага Бразилия устидан ғалабани тақдим этди  35 00:18Лукаку: “Россияни мағлуб этишни истаймиз”  3 23:57РФИ: Ҳакамлар ва назоратчилар департаменти иккига бўлинади  0 23:41Гвардиола терма жамоани бошқармоқчи  8 23:26Кавани фаолиятини А Серияда давом эттириши мумкин  1 22:59Антуан Гризманн: “Барселона”да осон бўлмаслигини билардим”  1 22:40Йоахим Лев: “Германия Евро-2020 фаворити эмас”  2 22:17Тебас: “Бир ўйинни деб бутун тақвимни алмаштира олмаймиз”  5 22:00Гол завқининг навбатдаги сони: Фернандо Торреc  13 21:57"Ювентус" дарвозабони билан шартномасини узайтиришга яқин  0 21:39ФИФА Клублар ўртасидаги ЖЧни бошқарадиган ҳакамлар номини маълум қилди  1 21:26ПСЖга "Барселона" ҳимоячиси керак  3

EL. "Lacio"-"Seltik" va boshqa bahslardagi asosiy tarkiblar bilan tanishing Yangiliklar

EL. "Lacio"-"Seltik" va boshqa bahslardagi asosiy tarkiblar bilan tanishing

Sanoqli daqiqalardan keyin Evropa ligasi doirasida bir nechta bahslar start oladi.

Quyida mazkur uchrashuvlarda asosiy tarkibda maydonga tushadigan futbolchilar ro'yxati bilan tanishishingiz mumkin.


"Dyudellanj"-"Sevilya"

7 noyabr, 22.55, "Jozi Bartel"

Dyudelanj – Juber, Bushuari, Kols, Kirx, SHtolc, Bugrin, Sinani, Klapp, Berne, Morran, Garo.

Sevilya – Bunu, Gudel, Serdji Gomes, Eskudero, Poso, Oliver Torres, Nolito, Jordan, Roni Lopesh, Dabbur, Munir.



APOEL-"Qarabog'"

7 noyabr, 22.55, "GSP Stedium"

APOEL – Belec, Vuros, Ioannu, Savich, Joauzinyu, Lukas, Mixaylovich, Gencoglu, Matich, Pavlovich, Xallenius.

Karabax – Begovich, Ailton, Medvedev, Guseynov, Sadygov, Rishard, Michel, Kintana, Zubir, Abdullaev, Garaev.


"Kopengagen" – "Dinamo" Kiev 

7 noyabr, 22.55, "Parken"

Kopengagen – Yunsson, Varela, Nelsson, Bengtsson, Papayannopulos, Stage, Zeka, Fisher, Falk, Santos, Soteriu.

Dinamo Kiev – Bushhan, Popov, Kendzera, Mikolenko, SHabanov, SHepelev, Karavaev, Verbich, Sidorchuk, Cygankov, Besedin.


"Lugano" – "Malme"

7 noyabr, 22.55, "Kibunpark"

Lugano – Baumann, Daprela, Lavanshi, Yao, Marich, Kustodio, Aratore, Bottani, Vechei, Xolender, Karlinos.

Malme – Dalin, Beymo, Bengtsson, Safari, Nilsen, Traustason, Riks, Levicki, Bashiru, Berget, Rozenberg.


"Rusenborg" – "Sporting"

7 noyabr, 22.55, "Lerkendal"

Rusenborg – Xansen, Reginiussen, Meling, Xedenstad, Xovland, Tronnsen, Lundemu, Asen, Yensen, Adegbenro, Toft-Soderlund.

Sporting – Ribeyro, Borxa, Netu, Koates, Ilori, Brunu Fernandesh, Eduardo Enrike, Bolazi, Dumbiya, Roze, Vetto.



LASK – "PSV"

7 noyabr, 22.55, "Lincer-SHtadion"

LASK – SHlager, Ranftl, Filipovich, Vizinger, Pocman, Frizer, Mixorl, Goyginger, Xolland, Trauner, Raguj.

PSV – Zut, SHvaab, Virgever, Dumfris, Ixattaren, Doan, Gakpo, Guterres, Bruma, Rosario, Sadilek.



"Lacio" – "Seltik"

7 noyabr, 20.55, "Stadio Olimpiko"

Lacio – Strakosha, Acherbi, Vavro, Luis Felipe, Laccari, Milinkovich-Savich, Leyva, Parolo, Xoni Rodriges, Immobile, Kaysedo.

Seltik – Forster, Elxamed, Jyulen, Ayer, Xeys, Kristi, Forrest, Braun, Elyunussi, Makgregor, Eduar.



CHFR – "Renn" 

7 noyabr, 22.55, "Konstantin Redulesku"

CHFR – Arlauskis, Boli, Burke, Kamora, Peteleu, Bordeyanu, Kulio, Djokovich, Dyak, Traore, Omrani.

Renn – Salen, Nyanon, Da Silva, Traore, Mauassa, Yunu, Burigo, Rafinya, Grene, Del Kastiyo, Nyang.



"Standard" – "Ayntraxt" F.

7 noyabr, 22.55, "Moris Dyufran"

Standard – Bodar, Layfis, Vanxoysden, Gavori, Fe, Karsela-Gonsales, Basten, Cimirot, Amalla, Emon, CHop.

Ayntraxt F. – Rennov, da Koshta, Abraam, Xinteregger, Rode, Xasebe, Fernandes, Kostich, Sou, Andre Silva, Pasiensiya.



"Krasnodar" - "Trabzonspor"

7 noyabr, 22.55, "Krasnodar Arena"

Krasnodar: Kricyuk, Martynovich, Spayich, Ramires, Olsson, Ari, Vilena, Fernandesh, Stockiy, Suleymanov, Petrov.

Trabzonspor: Kardeshler, CHerekchi, Madjid Xosseini, Avdijay, Erdogan, Fernandesh, Dursun, Kampi, CHanbaz, Asan, Akpinar.



"Bazel" – "Xetafe"

7 noyabr, 22.55, "Sankt-Yakob Park"

Bazel – Omlin, Vidmer, Petretta, Djemert, Riveros, Fray, Jegrova, Dzuffi, Djaka, Alderete, Artur.

Xetafe – CHichisola, Olivera, Raul Garsiya, Bruno Gonsales, Maksimovich, Fajr, Timor, Portilo, Mata, Galego, Duro.

Reyting:    

Fikrlar

championat.asia
< so’nggi yangiliklarni ko’rish
Яндекс.Метрика

CA ni Facebook da o’qish
uchun "Yoqdi"ni bosing