So’nggi yangiliklar

22:17Ван Перси: “Артета буюк мураббий бўлишга қодир”  1 21:55Сетьен: “Левандовски – ажойиб футболчи, аммо Месси даражасида эмас”  15 21:35АПЛ янги мавсумида қишки танаффус бўлмайди  2 21:26Қатар. "Қатар" СК - "Ал Садд" 0:0 (матнли трансляция)  1 21:20Облак “Челси” ҳақидаги саволга жавоб берди  2 21:05Расман: “Лестер” футболчиси “Легия”га ўтди  4 20:45Неймар “Man of the match” совринини жамоадошига совға қилди  6 20:30“Локомотив” тўхтамоқчи эмас, жамоага “Брага” форварди керак  2 20:21"Футбол ретро талқинда" (72-сон)   1 20:14Форс-мажор ҳолати сабаб Беларусда футбол ўйинлари номаълум муддатга қолдирилди  2 20:00Суарес Қатар клубидан таклиф олди  6 19:50"РБ Лейпциг" — "Атлетико". Сайтимиз ходимлари учрашув натижасини тахмин қилишди  26 19:30Англия Кубогининг 2020/21 йилги мавсумида такрорий баҳслар ўтказилмайди  3 19:30Сарри ва Роналдудан бирини танлашга тўғри келди. Пирло қандай мураббий бўлади?  7 18:48"Ювентус" Дибалани трасферга қўйди  15

EL. "Lacio"-"Seltik" va boshqa bahslardagi asosiy tarkiblar bilan tanishing Yangiliklar

EL. "Lacio"-"Seltik" va boshqa bahslardagi asosiy tarkiblar bilan tanishing

Sanoqli daqiqalardan keyin Evropa ligasi doirasida bir nechta bahslar start oladi.

Quyida mazkur uchrashuvlarda asosiy tarkibda maydonga tushadigan futbolchilar ro'yxati bilan tanishishingiz mumkin.


"Dyudellanj"-"Sevilya"

7 noyabr, 22.55, "Jozi Bartel"

Dyudelanj – Juber, Bushuari, Kols, Kirx, SHtolc, Bugrin, Sinani, Klapp, Berne, Morran, Garo.

Sevilya – Bunu, Gudel, Serdji Gomes, Eskudero, Poso, Oliver Torres, Nolito, Jordan, Roni Lopesh, Dabbur, Munir.



APOEL-"Qarabog'"

7 noyabr, 22.55, "GSP Stedium"

APOEL – Belec, Vuros, Ioannu, Savich, Joauzinyu, Lukas, Mixaylovich, Gencoglu, Matich, Pavlovich, Xallenius.

Karabax – Begovich, Ailton, Medvedev, Guseynov, Sadygov, Rishard, Michel, Kintana, Zubir, Abdullaev, Garaev.


"Kopengagen" – "Dinamo" Kiev 

7 noyabr, 22.55, "Parken"

Kopengagen – Yunsson, Varela, Nelsson, Bengtsson, Papayannopulos, Stage, Zeka, Fisher, Falk, Santos, Soteriu.

Dinamo Kiev – Bushhan, Popov, Kendzera, Mikolenko, SHabanov, SHepelev, Karavaev, Verbich, Sidorchuk, Cygankov, Besedin.


"Lugano" – "Malme"

7 noyabr, 22.55, "Kibunpark"

Lugano – Baumann, Daprela, Lavanshi, Yao, Marich, Kustodio, Aratore, Bottani, Vechei, Xolender, Karlinos.

Malme – Dalin, Beymo, Bengtsson, Safari, Nilsen, Traustason, Riks, Levicki, Bashiru, Berget, Rozenberg.


"Rusenborg" – "Sporting"

7 noyabr, 22.55, "Lerkendal"

Rusenborg – Xansen, Reginiussen, Meling, Xedenstad, Xovland, Tronnsen, Lundemu, Asen, Yensen, Adegbenro, Toft-Soderlund.

Sporting – Ribeyro, Borxa, Netu, Koates, Ilori, Brunu Fernandesh, Eduardo Enrike, Bolazi, Dumbiya, Roze, Vetto.



LASK – "PSV"

7 noyabr, 22.55, "Lincer-SHtadion"

LASK – SHlager, Ranftl, Filipovich, Vizinger, Pocman, Frizer, Mixorl, Goyginger, Xolland, Trauner, Raguj.

PSV – Zut, SHvaab, Virgever, Dumfris, Ixattaren, Doan, Gakpo, Guterres, Bruma, Rosario, Sadilek.



"Lacio" – "Seltik"

7 noyabr, 20.55, "Stadio Olimpiko"

Lacio – Strakosha, Acherbi, Vavro, Luis Felipe, Laccari, Milinkovich-Savich, Leyva, Parolo, Xoni Rodriges, Immobile, Kaysedo.

Seltik – Forster, Elxamed, Jyulen, Ayer, Xeys, Kristi, Forrest, Braun, Elyunussi, Makgregor, Eduar.



CHFR – "Renn" 

7 noyabr, 22.55, "Konstantin Redulesku"

CHFR – Arlauskis, Boli, Burke, Kamora, Peteleu, Bordeyanu, Kulio, Djokovich, Dyak, Traore, Omrani.

Renn – Salen, Nyanon, Da Silva, Traore, Mauassa, Yunu, Burigo, Rafinya, Grene, Del Kastiyo, Nyang.



"Standard" – "Ayntraxt" F.

7 noyabr, 22.55, "Moris Dyufran"

Standard – Bodar, Layfis, Vanxoysden, Gavori, Fe, Karsela-Gonsales, Basten, Cimirot, Amalla, Emon, CHop.

Ayntraxt F. – Rennov, da Koshta, Abraam, Xinteregger, Rode, Xasebe, Fernandes, Kostich, Sou, Andre Silva, Pasiensiya.



"Krasnodar" - "Trabzonspor"

7 noyabr, 22.55, "Krasnodar Arena"

Krasnodar: Kricyuk, Martynovich, Spayich, Ramires, Olsson, Ari, Vilena, Fernandesh, Stockiy, Suleymanov, Petrov.

Trabzonspor: Kardeshler, CHerekchi, Madjid Xosseini, Avdijay, Erdogan, Fernandesh, Dursun, Kampi, CHanbaz, Asan, Akpinar.



"Bazel" – "Xetafe"

7 noyabr, 22.55, "Sankt-Yakob Park"

Bazel – Omlin, Vidmer, Petretta, Djemert, Riveros, Fray, Jegrova, Dzuffi, Djaka, Alderete, Artur.

Xetafe – CHichisola, Olivera, Raul Garsiya, Bruno Gonsales, Maksimovich, Fajr, Timor, Portilo, Mata, Galego, Duro.

Reyting:    

Fikrlar

championat.asia
< so’nggi yangiliklarni ko’rish
Яндекс.Метрика

CA ni Facebook da o’qish
uchun "Yoqdi"ni bosing