UZ

Сўнгги янгиликлар

07:36А Cерия. “Рома” ўз майдонида “Болонья”ни мағлуб этди   0 07:31Ла Лига. “Атлетик” сафарда ғалабага эришди   0 07:00Ахбор Имомхўжаевни табриклаймиз  5 06:49"Рома" - "Болонья" 2:1  0 06:32"Челси" - "Манчестер Юнайтед" 0:2   2 06:25"Нюрнберг" - "Боруссия Дортмунд" 0:0   0 03:51Англия кубоги чорак финалига қуръа ташланди, МЮ яна сафарда ўйнайди  13 03:36"Боруссия" Бундеслиганинг энг ёмон жамоасини енга олмади, "Бавария" билан фарқ 3 очко қолди  10 02:23Англия Кубоги. "Челси" - "Манчестер Юнайтед" 0:2  56 01:25Машҳурликда ўғлидан қолишмаётган аёл  53 01:00Olamsport: "Мен МакГрегор ва Нурмагомедовга миллионлаб долларлар келтирдим", "Бинокор"да навбатдаги мағлубият ва бошқа хабарлар  1 00:50ЕЧЛ. Горетцка "Ливерпуль"га қарши ўйиндан олдин "Бавария" сафида машғулотни ўтказиб юборди  6 00:10Нани "Спортинг"дан МЛСга йўл олди  4 23:43А Серия. "Рома" - "Болонья". Асосий таркиблар эълон қилинди  3 23:37Бундеслига. "Нюрнберг" – "Боруссия Д" учрашувининг асосий таркиблари билан танишинг!  3

Суперлига: Назначены официальные лица на матчи 17-тура Янгиликлар

Суперлига: Назначены официальные лица на матчи 17-тура

Теглар :  Суперлига17-тур
18-19 июля пройдут матчи 17-тура Суперлиги Узбекистана.

Предлагаем вашему вниманию список арбитров, инспекторов и комиссаров на матчи 17-тура Суперлиги:

17-тур
18 июля, среда

21:00. "Локомотив" — "Насаф"
Судьи: Ахрол Рискуллаев, Дониёр Сайлавов, Ришат Нугмонов, Дмитрий Клепиков.
Инспектор: Сардор Нажафалиев.
Комиссар: Александр Давиденко.


20:00.  "Коканд-1912" — АГМК
Судьи: Шерзод Косимов, Санжар Шоюсупов, Андрей Цапенко, Даврон Акмалов.
Инспектор: Арслон Хотамов.
Комиссар: Бобур Хайдаров.


21:00. "Кызылкум" — "Пахтакор"
Судьи: Виктор Серазитдинов, Равил Шояхметов, Хусниддин Шодмонов, Шухрат Ражабов.
Инспектор: Олег Дачев.
Комиссар: Лазиз Кучкоров.


19 июля, четверг
20:00.  "Металлург" — "Бунёдкор"

Судьи: Владислав Цейтлин, Расулжон Фозилов, Мумин Мажидов, Турабек Суюнов.
Инспектор: Шамил Жумаев.
Комиссар: Мамур Саидкосимов.


19:45.  "Бухара" — "Нефтчи"
Судьи: Аскер Нажафалиев, Тимур Галеев, Александр Сидоров, Равшан Абдувохидов.
Инспектор: Артём Арутюнов.
Комиссар: Бахтиёр Намозов.


21:00.  "Навбахор" — "Согдиана"
Судьи: Хасан Рузиев, Олим Абдувосилов, Руслан Серазитдинов, Жасур  Мухторов.
Инспектор: Александр Попов.  
Комиссар: Жахонгир Рахматуллаев.

Рейтинг:    

Фикрлар

championat.asia
< сўнгги янгиликларни кўриш
������.�������

CA ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг