UZ

Сўнгги янгиликлар

21:52Раджа Наингголан: "Ливерпуль" ҳатто "Реал" ва "Бавария"дан ҳам кучлироқ"  3 21:50Суперлига. "Локомотив" бу мавсумда ўз майдонидаги илк ғалабасини қўлга киритди  58 21:19Неймар: "Бразилия ЖЧ-2018да ғолиб бўлиши мумкин"  5 21:14"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенхэм" 1:1 LIVE   16 21:05Нўъмон Ҳасанов: "Насаф" билан дуранг биз учун қониқарли натижма эмас"  28 21:01Рўзиқул Бердиев: "Натижадан қониқмадик"  16 20:58Россия. Шомуродов Қозонда тўлиқ ўйнади, "Ростов"да дуранг  7 20:47Германия. "Бавария" 3та, "Хоффенхайм" 5та гол урди  1 20:47Рамос: "Бавария" - оддий рақиб эмас"  7 20:41Англия кубоги. "Манчестер Юнайтед" - "Тоттенхэм". Таркиблар маълум  4 20:36"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенхэм". Ўйиндан олдинги қайноқ ГАЛЕРЕЯ  0 20:15Габриэль Меркадо: "Месси исталган нуқтадан гол ура олади"  9 20:03Англия кубоги ярим финали. "Манчестер Юнайтед"нинг кийиниш хонасини кўрдингизми?!  7 19:57Суперлига. "Қўқон-1912" ўз уйида "Насаф" билан дуранг ўйнади  161 19:54Про-лига: 4-тур ўйинларни бошқарувчи шахслар маълум  6

«Пахтакор» одержал крупную победу, Лобанов отбил два пенальти Янгиликлар

«Пахтакор» одержал крупную победу, Лобанов отбил два пенальти

Ташкентский «Пахтакор» провел первую контрольную игру в ходе УТС в Турции.

В роли спарринг-партнера выступал представитель 3-футбольного дивизиона Турции ФК «Тургутлуспор».

Ташкентские «львы» без особых проблем разобрались с соперником – 3:0.

Уже с первых минут ташкентские футболисты пошли вперед. И на 12-минуте Владимир Козак открыл счет в матче. Уже на следующей минуте после активных действий Безерры полузащитник Машарипов удвоил преимущество своей команды. После этого до перерыва командам не удалось изменить цифры на табло.

Во втором тайме Лобанов отразил два пенальти и не дал сопернику поразить свои ворота. А на 84-минуте Сайфиев установил окончательный счет.

Следующую игру «Пахтакор» проведет 11 января против представителя второй турецкой лиги «Шанлиурфаспор».

«ПАХТАКОР» - «ТУРГУТЛУСПОР» - 3:0 (2:0)
«Пахтакор»
: Суюнов (Лобанов, 46), Козак, Симич (Андреев, 63), Аъзамов, Шорахмедов (Сайфиев, 63), Рахматуллаев (Исматуллаев, 63), Ахмедов (Ахмадов, 63), Машарипов (Иброхимов, 63), Искандеров (Синдаров, 63), Абдурахимов (Ганихонов, 63), Безерра (Хакимов, 63).

Голы: Козак 12, Машарипов 13, Сайфиев 84.

Рейтинг: -1

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Энг яхшилар

Суперлига. "Навбаҳор" сўнгги сонияларда гол уриб "Бунёдкор"ни мағлуб этди Суперлига. "Навбаҳор" сўнгги сонияларда гол уриб "Бунёдкор"ни мағлуб этди