UZ

ЕЛ. "Лацио"-"Селтик" ва бошқа баҳслардаги асосий таркиблар билан танишинг Янгиликлар

ЕЛ. "Лацио"-"Селтик" ва бошқа баҳслардаги асосий таркиблар билан танишинг

Саноқли дақиқалардан кейин Европа лигаси доирасида бир нечта баҳслар старт олади.

Қуйида мазкур учрашувларда асосий таркибда майдонга тушадиган футболчилар рўйхати билан танишишингиз мумкин.


"Дюделланж"-"Севилья"

7 ноябрь, 22.55, "Жози Бартель"

Дюделанж – Жубер, Бушуари, Колс, Кирх, Штольц, Бугрин, Синани, Клапп, Бернье, Морран, Гаро.

Севилья – Буну, Гудель, Серджи Гомес, Эскудеро, Посо, Оливер Торрес, Нолито, Жордан, Рони Лопеш, Даббур, Мунир.



АПОЭЛ-"Қарабоғ"

7 ноябрь, 22.55, "ГСП Стэдиум"

АПОЭЛ – Белец, Вурос, Иоанну, Савич, Жоаузинью, Лукас, Михайлович, Генцоглу, Матич, Павлович, Халлениус.

Карабах – Бегович, Аилтон, Медведев, Гусейнов, Садыгов, Ришард, Мичел, Кинтана, Зубир, Абдуллаев, Гараев.


"Копенгаген" – "Динамо" Киев 

7 ноябрь, 22.55, "Паркен"

Копенгаген – Юнссон, Варела, Нельссон, Бенгтссон, Папаяннопулос, Стаге, Зека, Фишер, Фальк, Сантос, Сотериу.

Динамо Киев – Бущан, Попов, Кендзера, Миколенко, Шабанов, Шепелев, Караваев, Вербич, Сидорчук, Цыганков, Беседин.


"Лугано" – "Мальме"

7 ноябрь, 22.55, "Кибунпарк"

Лугано – Бауманн, Дапрела, Лаванши, Яо, Марич, Кустодио, Араторе, Боттани, Вечеи, Холендер, Карлиньос.

Мальме – Далин, Беймо, Бенгтссон, Сафари, Нильсен, Траустасон, Рикс, Левицки, Баширу, Бергет, Розенберг.


"Русенборг" – "Спортинг"

7 ноябрь, 22.55, "Леркендаль"

Русенборг – Хансен, Региниуссен, Мелинг, Хеденстад, Ховланд, Троннсен, Лундему, Асен, Йенсен, Адегбенро, Тофт-Содерлунд.

Спортинг – Рибейро, Борха, Нету, Коатес, Илори, Бруну Фернандеш, Эдуардо Энрике, Болази, Думбия, Розье, Вьетто.



ЛАСК – "ПСВ"

7 ноябрь, 22.55, "Линцер-Штадион"

ЛАСК – Шлагер, Ранфтль, Филипович, Визингер, Поцман, Фризер, Михорль, Гойгингер, Холланд, Траунер, Рагуж.

ПСВ – Зут, Швааб, Виргевер, Думфрис, Ихаттарен, Доан, Гакпо, Гутьеррес, Брума, Росарио, Садилек.



"Лацио" – "Селтик"

7 ноябрь, 20.55, "Стадио Олимпико"

Лацио – Стракоша, Ачерби, Вавро, Луис Фелипе, Лаццари, Милинкович-Савич, Лейва, Пароло, Хони Родригес, Иммобиле, Кайседо.

Селтик – Форстер, Эльхамед, Жюльен, Айер, Хэйс, Кристи, Форрест, Браун, Эльюнусси, Макгрегор, Эдуар.



ЧФР – "Ренн" 

7 ноябрь, 22.55, "Константин Рэдулеску"

ЧФР – Арлаускис, Боли, Буркэ, Камора, Петелеу, Бордеяну, Кулио, Джокович, Дяк, Траоре, Омрани.

Ренн – Сален, Ньяньон, Да Сильва, Траоре, Мауасса, Юну, Буриго, Рафинья, Гренье, Дель Кастийо, Ньянг.



"Стандард" – "Айнтрахт" Ф.

7 ноябрь, 22.55, "Морис Дюфран"

Стандард – Бодар, Лайфис, Ванхойсден, Гавори, Фэ, Карсела-Гонсалес, Бастьен, Цимирот, Амалла, Эмон, Чоп.

Айнтрахт Ф. – Реннов, да Кошта, Абраам, Хинтереггер, Роде, Хасебе, Фернандес, Костич, Соу, Андре Силва, Пасиенсия.



"Краснодар" - "Трабзонспор"

7 ноябрь, 22.55, "Краснодар Арена"

Краснодар: Крицюк, Мартынович, Спайич, Рамирес, Ольссон, Ари, Вильена, Фернандеш, Стоцкий, Сулейманов, Петров.

Трабзонспор: Кардешлер, Черекчи, Маджид Хоссеини, Авдижай, Эрдоган, Фернандеш, Дурсун, Кампи, Чанбаз, Асан, Акпинар.



"Базель" – "Хетафе"

7 ноябрь, 22.55, "Санкт-Якоб Парк"

Базель – Омлин, Видмер, Петретта, Джемерт, Риверос, Фрай, Жегрова, Дзуффи, Джака, Альдерете, Артур.

Хетафе – Чичисола, Оливера, Рауль Гарсия, Бруно Гонсалес, Максимович, Фажр, Тимор, Портильо, Мата, Гальего, Дуро.

Рейтинг:    

Фикрлар

championat.asia
< сўнгги янгиликларни кўриш
Яндекс.Метрика

CA ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг