UZ

Сўнгги янгиликлар

00:11Италия. «Ювентус» охирги турда сўнгги дақиқаларда ғолиб бўлди  0 00:05“Селтик” требл қайд этди  2 23:57Венгер Англия кубогини қўлга киритиш бўйича мутлоқ рекордчига айланди  4 23:30Испания кубоги. Финал. "Барселона" - "Алавес". Таркиблар маълум  17 23:25"Арсенал" - Англия кубоги соҳиби! ФОТО + ВИДЕО  45 22:25Илҳом Мўминжонов: “Бу футбол, ҳакамларга баҳо қўя олмайман”  15 22:22Миржалол Қосимов: “Ўтган йил менга “Навбаҳор”дан таклиф тушганди”  13 22:05ВИДЕО. Ўзбекистон - Россия учрашувида урилган барча голлар  2 21:39Равшан Ҳайдаров: "Сидиқовнинг келажаги порлоқ, фақат..."  23 21:36Эктор Бельерин: "Барселона"? Мен "Арсенал"да ўйнамоқчиман"  3 21:30Евгений Бушманов: "Иккинчи таймда Ўзбекистон бизни хато қилишга мажбур қилишди"  13 21:08Италиялик ҳимоячи "Манчестер Юнайтед"ни тарк этмоқчи эмас  0 20:55Олий лига. 12-тур. Бугунги ҳамма ўйинлар тугади  60 20:54Олий лига. "Навбаҳор" ва "Бунёдкор" дуранг ўйнашди  61 20:50Олий лига. "Локомотив"дан навбатдаги йирик ғалаба   9

26 май 11:05
Янгиликлар

"Бунёдкор": Трудный выезд

Женская команда "Бунёдкор" 21 и 24 мая в рамках 8 и 9-туров чемпионата страны провела на выезде два матча против клубов "Севинч" и "Шуртан-lady" соответственно.
В матче с многократным чемпионом в Карши наши девушки уступили в очень упорной борьбе со счётом 0:2.
Стоит отметить мнение специалистов: "В текущем сезоне против "Севинч" ещё никто так не играл." Да и забила нам "Севинч" второй гол после того, как получила травму и была заменена опорник Екатерина Сальникова. Пока ей готовили замену, на 80-минуте счёт стал 2:0.

Достойное выступление против сильнейшего клуба не только нашей страны, но и весьма авторитетного на международной арене!

24 мая очередная игра в Гузаре принесла нам победу 2:1. Проигрывая уже с 3-минуты, наши девушки сумели не только не допустить ошибок в дальнейшем, но ещё в 1-тайме выйти вперёд. На 18 и 30-минутах оба раза успешно завершила атаки 17-летняя Лианна Нарбекова.

Этот счёт сохранился до финального свистка, несмотря на стремление хозяек поля и явную лояльность к ним судей. С победой, дорогие девчата!!!