Latest news

12:58Расман: "Арсенал" "Аякс" дарвозабони билан шартнома имзолади  1 12:33"Сурхон" назорат ўйинида "Олимпик"дан устун келди  1 12:10"Манчестер Юнайтед" 26 ўйинда 32 та гол урган "Арсенал" ёш футболчисига қизиқмоқда  2 11:46Эшитдик-да! "Навбаҳор" қизиқаётган футболчига "Насаф" ҳам таклиф билан чиқди  15 11:30Хорватия термаси ҳимоячиси миллий жамоадаги фаолиятини якунлади  1 11:10Париж-2024. Рекордлар ва статистика  5 10:59«Барселона» Европа чемпионларининг трансфери учун катта таваккал қилади  5 10:32Месси «Интер Майами» сафида нечта ўйин ўтказиб юбориши маълум  3 10:04Ўзбекистонлик яна бир футболчи легионерга айланди  12 09:25«Нефтчи» Азизбек Амонов билан неча йиллик шартнома тузгани маълум  5 08:57«Ал Иттиҳод» «Ман Сити» афсонаси билан шартнома тузишга яқин  5 08:30Алекс Фергюсон Роналду ва Месси ҳақида ажойиб фикр билдирди  36 08:02МЮ яна бир топ ҳимоячи билан келишувга эришди  3 07:35«Андижон» икки нафар футболчиси билан хайрлашди  4 01:48Галлахер "Атлетико"га ўтишни хоҳламоқда  1

Зинедин Зидан: «Роналду очень рад, что смог забить» News

Зинедин Зидан: «Роналду очень рад, что смог забить»

Главный тренер «Реала» Зинедин Зидан рассказал о матче плей-офф Лиги чемпионов с «Ромой» (2:0).

«Криштиану Роналду очень рад, что смог забить. Люди ждут от него голов, и сегодня он смог отличиться, мы довольны его выступлением.

Первый тайм получился сложным, но мы прибавили после перерыва. Не думал, что нам нужен положительный результат на выезде, но сегодня мы сыграли лучше, чем в других выездных встречах.

Должна ли была «Рома» бить пенальти? Я не видел этого эпизода. Матч выдался сложным, особенной первый тайм, но мы забили два гола, могли отличиться еще несколько раз. У «Ромы» тоже были опасные моменты.

Два забитых гола на выезде очень важны. Но исход противостояния еще не решен, это футбол, тут может произойти все что угодно.

Для меня главное – команда, даже если отдельные игроки приносят результат.

Финал Лиги чемпионов? До этого еще очень далеко. Сначала нужно сыграть ответный матч, но я рад настроем игроков», – сказал Зидан.