Ўртоқлик учрашуви. "Бунёдкор" - "Насаф" 1:6
ФИФА кунлари муносабати билан юзага келган унумли фойдаланиб, "Бунёдкор" ҳамда "Насаф" жамоалари ўзаро ўртоқлик ўйинини ўтказишди.
Ушбу баҳсда "Насаф"нинг йирик ҳисобдаги ғалабаси кузатилди.
"Бунёдкор" - "Насаф" 1:6
28 март. Тошкент. "Бунёдкор" академияси майдони.
Бош ҳакам: Шавкат Насибуллаев.
Голлар: Лутфулла Тўраев (77) - Шокир Йўлдошев (15, 66), Ҳусайин Норчаев (38), Суҳроб Нуруллоев (74), Шаҳзод Акрамов (78), Муҳриддин Зоиров (87).
"Бунёдкор": Равшан Ягудин, Суннатилла Абдуллажонов, Абдулла Абдуллаев, Давронжон Эргашев, Муҳаммадодил Қаҳрамонов, Одилжон Абдураҳмонов, Лутфулла Тўраев, Хуршид Ғиёсов, Нурилло Тўхтасинов, Миржаҳон Мираҳмадов, Шаҳбоз Эркинов.
Захирадан тушганлар: Зафар Сафоев, Диан Талхатов, Иброҳим Ибрагимов, Иброҳим Томива, Любомир Бондаренко, Фаррух Икромов, Санжар Рашидов.
"Насаф": Aзамат Сойибов, Ғолиб Ғайбуллаев, Муродбек Хўжамбердиев, Шокир Йўлдошов, Жўрабек Маннонов, Ҳусайн Норчаев, Суҳроб Нуриллоев, Шерзод Насруллаев, Aбубакр-Ризо Турдиалиев, Марко Станоевич ,Умарбек Эшмуродов.
Захирадан тушганлар: Муҳриддин Зоиров, Сардор Садуллаев, Шаҳздо Aкрамов, Жафар Каримов, Шаҳзодбек Суюнов, Жасур Жумаев.