Latest news

15:17Де Хеа "Женоа"га ўтмайди – унинг талаблари клуб учун жуда юқори. Дарвозабонда МЛС ва Саудия Арабистонидан вариантлар бор  0 14:49Артём Довбик "Рома"нинг таклифини қабул қилди ва клубга ўтишга яқин  1 14:21Ольмо "Барселона"дан ташқари барча клубларнинг таклифини рад этди  1 13:58Ихеаначо Ла Лига клубига ўтишга яқин  0 13:31Ашурматов: "Олимпиада олдидан Ўзбекистон терма жамоасининг плей-оффга чиқишига катта умид боғланганди"  7 13:02"Рома" "Ювентус" футболчиси билан шартнома имзолашга яқин  0 12:38Филлипс "Манчестер Сити"ни тарк этмоқчи  1 12:17ПСЖ ва АПЛ клублари Уильямснинг Испанияда қолишни афзал кўришини ҳис қилишмоқда. "Барселона" – фаворит  0 11:48Лондон клуби Ван-Биссака борасида МЮ билан музокаралар ўтказмоқда  1 11:25Шерзод Қодиров "Динамо"дан кетди?!  0 11:04«Бухоро» «Локомотив» футболчиси билан шартнома тузди  3 10:40Лени Йоро «Арсенал»га қарши учрашувда жароҳат олди  4 10:12«Ювентус» юлдузи Лондонга кўчиб ўтишга яқин  1 09:46Неймар идеал футболчи қандай бўлиши кераклиги ҳақида фикр билдирди  3 09:17«Пахтакор» икки нафар футболчи билан шартнома тузганини эълон қилди  10

"Кызылкум" упускает победу в последний момент News

"Кызылкум" упускает победу в последний момент

Завершился матч 28-тура Суперлиги “Кызылкум” – “Согдиана”.

На 23-минуте Артур Геворкян воспользовался оплошностью защитников "Согдианы" и открыл счет - 1:0.

На 31-минуте матча Ойбек Нурматов вышел один на один с вратарем, обыграл его и восстановил равновесие - 1:1.

Во втором тайме, точнее на 83-минуте встречи Артур Геворкян великолепным ударом отправляет мяч в сетку ворот - 2:1.

И наконец, под самый занавес встречи, на 90+3-минуте Дарвидас Сернас сравнивает счет - 2:2.

Суперлига / 28-тур
31 октября, среда

“Кызылкум” –“Согдиана”

Судьи: Равшан Ирматов, Абдухамидулло Расулов, Жахонгир Саидов, Комил Расулов.
Инспектор: Марат Исмоилов.
Комиссар: Лазиз Кучкоров.

Голы: Артур Геворкян 23, - 1:0. Ойбек Нурматов 31, - 1:1. Артур Геворкян 83, - 2:1. Дарвидас Сернас 90+3, - 2:2.

“Кызылкум”: Евгений Черемисин, Эркин Бойдуллаев(с) ,Алишер Саноев,Файзулла Камбаров, Артур Геворкян, Мухсин Убайдуллаев, Шерали Жураев, Элгуджа Григалашвилли, Элдор Бойматов, Иван Нагаев, Салим Мустафоев
Запасные игроки: Эркин Жабборов, Гиорги Квесиешвилли, Акмал Рустамов, Хумоюн Абдуалимов, Дониёр Усмонов, Самандар Шодмонов, Миржалол Косимов, Неманья Йованович, Бекзод Ганижонов

“Согдиана”: Милан Митрович, Сардор Кулматов, Элёр Орифов (с) ,Сардорбек Азимов, Шохруз Норхонов, Шахбоз Журабеков, Тохир Шамшитдинов, Ойбек Нурматов ,Никола Милинкович, Нуриддин Хасанов, Нурилло Тухтасинов
Запасные игроки: Ширинбой Абдуллаев, Сирож Мелиев ,Сахоб Рашидов, Санжар Рашидов, Иззатилла Абдуллаев, Дарвидас Сернас, Руслан Мелзиддинов, Ихтиёр Тошпулатов

Предупреждения: Сардор Азимов 10, Никола Милинкович 58, Шохруз Норхонов 76,