"Пахтакор": 12.Владимир Назаров, 5.Муҳаммадқодир Ҳамралиев, 8.Диёр Холматов, 9.Иброҳим Ибрагимов, 17.Достонбек Ҳамдамов, 20.Дилшод Абдуллаев, 21.Башар Ресан, 22.Умар Адҳамзода, 50.Фламарион, 77.Дилшод Саитов, 94.Браян Риаскос.
Захира: 1.Никита Шевченко, 4.Абдулла Абдуллаев, 7.Хожиакбар Алижонов, 11.Игорь Сергеев, 15.Диёрбек Ортиқбоев, 23.Абдурауф Бўриев, 30.Отабек Жўрақўзиев, 44.Маҳмуджон Муҳаммаджонов, 99.Улуғбек Ҳошимов.
"Олимпик-MobiUz": 21.Самандар Муратбоев, 2.Саидхон Ҳамидов, 4.Мейрбек Режабалиев, 6.Бунёдбек Раҳимов, 7.Далер Тухсанов, 8.Муҳаммедали Реимов, 9.Жўрабек Жўраев, 10.Рустамбек Фомин, 14.Абдуазиз Абдурашидов, 20.Ғиёсжон Ризақулов, 22.Нурлан Ибраимов.
Захира: 1.Алишан Абуталипов, 3.Муҳаммадали Зоҳидов, 5.Дилшод Муртазоев, 11.Муроджон Комилов, 15.Озодбек Эргашов, 17.Зайниддин Ҳамрабоев, 27.Рўзибой Файзуллаев, 37.Улуғбек Маратов, 44.Жавоҳир Баҳодиров.
"Хоразм" – "Навбаҳор" 1:3
Гол: Игор Габриел, 49 (0:1), Аббосжон Ғуломов, 80 (0:2), Шаҳром Самиев, 83 (1:2), Аббосжон Ғуломов, 87 (1:3)